Hirdetés

Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz ponti_ak #23 üzenetére

    Péntek (2007_08_05)

    ... folyt köv.

    Digitális naplóm következő oldalára a 2 hete péntek-szombaton történt események kerülnének.. ha lennének oldalak, mint egy könyvben....de nincsenek, ezért csak simán folytatom, amit - elég régen - abbahagytam....

    Ott tartottunk, hogy ez a szolnoki ismerős csaj nálam aludt. Szó szerint. Merthogy az alváson kívül semmi különös nem történt, anniyra fáradt voltam én is - ő is... egyébként sem ezen múlott a dolog, egyszerűen nem gondolt úgy rám, mint akivel érdemes lenne bármit is kezdeni, és én sem erőltettem a dolgot túlzottan... illetve megpróbáltam a lehető leg-korrektebb módon 100%-ig házigazdaként viselkedni, és nem rámászni, mint valami kiéhezett szatír... vagy... izé...- ez sikerült is.

    Azonban a másnap reggeli felkelés érdekesen sikerült...
    Szombat
    6:05 csörög az óra - kinyomtam
    6:15 ismét csörög - másodszor is ...
    7:40 Ébredés.
    Vonat indulása: 8:25! :Y Elkésünk! :Y Határ út --> nyugati ... BKV-val képtelenség fél óránál gyorsabban megtenni... ....a vonat egy nemzetközi járat (Venezia nk gyors), a végső uticél Portugália, olasz- és francia-országon keresztül.... szóval nem egy félóránként induló mucsaji személyvonat... és a barátai ráadásul a határon szállnak fel majd... szóval el kell érni.....

    Lényeg a lényeg: pakolás ezerrel, fürdés nuku, taxi megrendel, be a nyugatiba.. ott a csomag... de a vonat a keletiből indul... Basszus. 15 percünk maradt.... A sofőr jó fej volt, és nyomta neki mint állat... 2 perccel hamarabb ott voltunk... :D
    Happy End... ...a csajszi azóta ''szerencsésen'' ki is jutott, írt egy sms-t... semmi hír róla (nem baj, egyébként is túl flúgos... ez már nekem is sok - lenne.. :) )

Aktív témák