Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaciG

    addikt

    válasz TazLeacher #6725 üzenetére

    Mostanában nincs szerencséd. Nekem meg most volt.
    Kettő arcanine evolv, első fire frang + fire blast, második bite +fire blast. Volt egy charizad elvolv is, az ember +fure blast. (állítólag win attack jobb ,de én azt szeretem ha két támadás egy típus). Nah meg kelt egy tízes tojásból snorlax 51 cukorkával :Y (ez a harmadik snorlax tojásból, de az egyik csajnak meg event alatt két lapras egymás után rengeteg candy-vel). viszont a naracssárga halakkal meg én szívok, most meglett a második evolv de ez is ugyanúgy bite +twister-es gyarados lett...

    avmpg Nem értek azzal egyet, hogy a vidék nagy hátrányba lenne, mert ha vidéken te nem találsz jó lényeket (mert nincsenek) akkor akik ott laknak ők se fognak, tehát nem lesznek előrébb, mint te. A fővárosban meg ha te jobb lényeget fogsz akkor a többiek is, tehát megint nem vagy előrébb.
    Az van előnyben aki sokat utazik, de az meg nem csalás, sőtt! ez volna a játék lényege is. :K
    Igazi pénzzel én úgy vagyok, hogy ha normálisan menne a játék akkor költenék rá, most gondoltam elsőnek hogy veszek coint majd sok inkubátort az event miatt, de mikor éppen néztem melyik csomagot vegyem magától kilépett. És mivel ez naponta sajnos elég sokszor előfordul ( a többi bugrol, gym error-rol,stb. nem is beszélve) megint megfogadtam ,hogy erre tuti nem költök, mert aztán megbánom. ;]

    BANZAII

Új hozzászólás Aktív témák