Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DM-Fan #714 üzenetére

    Ja, jó ez, nem olyan precíz, mint a D550 vagy a VT30, de elég jó.

    A méret viszont végül mégis gáz egy picit. "Végtelenül" közel nem kényelmes ülni, ahova most húztam a fotelt, onnan pedig már összementek kicsit az emberek. :(

    Idővel nyilván megszokom majd, de most már bebizonyosodott, hogy nekem az ~50" az optimális, és a 42" még egy személyre is inkább kicsit, mint elég (huhh, még akkor kettőre-háromra...).

    Ha anyagilag realizálható lesz (félek én attól, hogy az új 2012-es Pana panelek -mármint ami nem "conventional", hanem az a "built from scratch" - harsányan indulnak és sokáig kemény árban lesznek, még használtan is), akkor legközelebb megint ~50" váltja majd.

    De most tuti nem nyomom fel 50G30-ra, mert annyira azért nem jött be a készülék, hogy az szentesítse az 50"-os G30 árát (mondjuk 200-at megért volna, amiért nemrég elpasszoltak itt egyet, de az szerencsés alkalmi vétel kategória...).
    Elég precíz a feldolgozása, hogy a stabilabb és mélyebb feketével összességében elverje a D550-et sötét szobában, de azért mondjuk úgy, hogy lehetne jobb is, mert a D550-é is jobb volt, míg el nem... és a kontraszt is látványosan jobb a Samukétól (erről átpislantva arra már fáj a samu féle tejfekete), de ez sem egy "extrém kontraszt", hogy húha...

    Szóval ez most marad (vagyis az, amire cserélik a hibák miatt), és meglátjuk mit hoz a CES télapó.

    Ja, és tényleg nagyon strapabíró a panel! Alig pár órát nyomtam rajta a slide-show-t tegnap este, ma pedig már ezt használtam inkább mindenre, még sincs semmi makacs IR.
    A Samunál azért előfordult az első pár 100 órában...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák