Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    válasz Neszójábe #49154 üzenetére

    Igen, én vagyok az a "csóka". :)
    Elvittem a ps3-at a panashopba, teszteltük az eladóval st60-on és pana lcd-n is.
    Tesztprogramok: the last of us és a killzone 3 demo voltak.
    Az előbbin feltűnt a különbség és nem mondom, egy kicsit elbizonytalanított. A killzone3-tól meg, mivel fps, azt vártam, hogy még rosszabb, érezhetőbb lesz a különbség, de érdekes módon ott meg alig észlelhető volt. Megnyomtam a gombot és lőtt. Persze ha nagyon rámentem erre, akkor itt is volt egy fél árnyalatnyi különbség ez és a tesztelt lcd között, de számomra szinte semmi volt, nem vett el az élménytől. Ráadásul hozzáteszem, hogy ott mindezt a "bolti alapbeállítás" kiemelt értéken néztük és az 50"-oson is, ahol egységnyi mozgás nagyobb, látványosabb elmozdulást eredményez a nagyobb méret miatt.
    Viszont azóta otthon még ki se próbáltam ps3-at, csak filmre, ahol meg ilyet, hogy csúszna a beszédhang a képhez képest egyáltalán nem tapasztaltam (bár ez lehet, hogy nincs is ezzel összefüggésben).

    Amúgy szerintem ha elmerülsz egy olyan fantasztikus alkotásban, mint a last of us (amit nem nehéz) és nem kimondottan erre fókuszálsz, akkor valószínűleg ott sincs gond élményben.
    Codozni, cs-zni, meg úgy általában multizni meg nyilván nem ezen fogok és nem is ps-en, de akinek ez számít, annak én se ajánlanám az st60-at.

    Ott volt egyébként a fent emlegetett 42st50 is eladósorban 250-ért, de 50k-t nem ér meg nekem az input lag kérdése ilyen "casual" játékosság mellett, +120k-t meg főleg nem, amennyivel többe fáj egy 42gt60. (Jó, tudom, azzal nem csak az input lag oldódna meg, hanem jóval jobb lenne mindenben is, de én akkor is nagyon soknak tartottam a felárát annak: 199e az st60 és 320e a gt60...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák