Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athalai

    csendes tag

    válasz liszi70 #33023 üzenetére

    janos666: koszonom a valaszod, meg fogom nezni amiket irtal.

    Mindenki, liszi70:

    Most lehet megkoveztek, de nem azert vettem ekkora TV-t, mert agyba-fobe nezek filmeket, sot, eleg keves filmet nezek (hetente max 1x). 2 baratom mondta, hogy ok vesznek ilyen tv-t, most 'olcso' a plazma, es hogy jelenleg ez a tipus a legjobb most, es ez nagyon jo.

    Magamban azzal indokoltam meg a vasarlast (mivel alig nezek filmeket), hogy mivel laptoprol a kanapen fetrengve szoktam dolgozni (programozas) meg streameket nezni neten, ezert mindket esetben hasznos lehet egy jo nagy display:
    - stream siman mehet a TV-n mikozben dolgozok, es kozben ra tudok kukkantani
    - munka eseten (Visual Studio - programozas, stb illetve hobbikent meg mondjuk egy Adobe Lightroom photo-postproessing) is jo a plusz egy display a laptop mellett, mert a munkahelyemen a laptopra (amelyik full HDs) ugyanugy radugok egy fullHD-s monitort extended-desktopkent.

    Es ez az extended-desktop use-case scenario (munka+stream) indokolta nalam azt, hogy ilyen sok penzt beleoljek egy uj/nagy TV-be.

    Csak nem mondta nekem senki, hogy a plazma erre alkalmatlan, babysittelni kell, hogy ne egjen bele a cucc (streamnel ez megint hatalmas veszely, mivel vannak statikus contentek bizonyos streamekben folyamatosan), sot meg vibral is (a boltban ezt eszrevettem az ST-n, az elado azt mondta, hogy a GT jobb).

    3 napon belul vagyok meg, nagyon erosen gondolkodom, hogy visszavigyem-e, ami hatalmas fiasko, mert ez mindenkinek rendkivul kellemetlen, es meg nem is csinaltam ilyesmit.

    Mindenki:

    Vagy a masik kerdes, hogy egy Pana LCD-LED televizio (pl. Panasonic TX-L55DT50E 3D SMART LED Televízió) kielegiti-e a fenti igenyeimet, vagy egyszeruen az elkepzeleseim tulzottan utopisztikusak.

    Gondolom LED-tv temajaban itt feltenni kerdest szentsegtores, de mivel ismeritek a gondjaimat, ezert talan ti relevansabban tudtok valaszolni erre :(

    Egyebirant koszonom ismet mindenkinek az eddigi epito jellegu hozzaszolasokat.

Új hozzászólás Aktív témák