Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz szucsinka #46726 üzenetére

    Szerintem teljesen jó az A-210-es jukebox felülete. Maximum annyi szó érheti, hogy használhatna nagyobb felbontású filmplakátokat is, de amúgy nem vészes. Ez egyébként valószínűleg hamarosan megoldódik, mert a következő firmware-frissítéssel elvileg teljesen flash-alapú menüt kap, akárcsak az újonnan megjelent Popcorn lejátszók (ha minden igaz, mert már olyan is olvastam, hogy a gyártó előbb megszavaztatja a dolgot, hogy a régebbi modellek is megkapják-e). Ahogy egyre inkább megtöltöd a HDD-t, akkor egyre lassabb a jukebox frissítése (ha frissíted, akkor beszkenneli a HDD-t), de a kezelése egyébként gördülékeny marad ekkor is, frissíteni meg csak akkor célszerű, ha új tartalmat másolsz rá, de akkor sem kötelező, mert fájlrendszerből eléred az új fájlokat is, csak a jukebox grafikus felületén nem fog látszani a plakátja, nem lesz meg az info-sheet-je. Jól kategorizálható is, de ha nem tetszene, akkor van rá alternatív jukebox (YAMJ).

    A lejátszóval egyébként maximálisan elégedett vagyok, simán kajálja a BD-ISO-kat is, menüvel, mindennel kezeli őket. Ezen felül stabil, gyors és teljesen néma, ráadásul design-t tekintve is perfekt, a távirányító is nagyon minőségi, háttérvilágításos. Ma is ezt a lejátszót venném, ár/érték arányban nagyon jó.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák