Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz macready #3544 üzenetére

    Áh, igen, a klasszikus típushiba, ami a 7-es szériára is igen nagy számban jellemző volt. Valami elfáradt, nem tudsz vele mit kezdeni. Hívd fel a szervizt és kérdezd meg, hogy megéri-e egyáltalán az alkatrészcsere, vagy jobban jársz, ha veszel mondjuk egy 42PX8-ast. Remélhetőleg nem lesz egetverő összeg a javítása, de sajnos pár dolgot kompletten cserélni kell benne.

    Get Moded!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz macready #3546 üzenetére

    1000 üzemóra? Az tényleg elég karcsú. Nekem most múlt 4 hónapos a PX80, de szerintem már most többet tettem bele 1000 üzemóránál. Hát igen, a PX80-ra pl. már 100.000 várható üzemórát ír a marketingszöveg, én már annak is örülnék, ha mondjuk 30.000-et megérne a készülék, de ebben is erősen kételkedem. Szerintem minden Pana plazma az általad mutatott típushibával fog az örök bitmezőkre távozni, én is attól félek mindig, hogy egyszercsak az a látvány fogad, mint téged.
    A szállításon szerintem ne fájjon a fejed, hallottam már olyanról, hogy helyben javították meg az ilyen problémát, kicseréltek valami elektronikai vezérlő panelt (nem a kijelzőt), ha meg nem javítható helyszínen és mondjuk a kijelzőpanelt kell cserélni, akkor szerintem a szállítást is megoldják. Aggodalomra csupán az adhat okot esetleg, hogy - mint írtad - már nem garis, ezért kérdezz rá, hogy pl. a szállítást mennyiért vállalják, bár ha mondjuk 3 eFt, akkor jobban jársz, ha rájuk bízod, ők nyilván szakszerűen megoldják és nem csapják be a hátsó ülésre.

    Get Moded!

Aktív témák