Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • < CyberBob >

    őstag

    válasz whappela #48351 üzenetére

    A g30-as médialejátszóját jónak mondják ezzel szemben 10 hd videóból 2 ment és a tesztképek fele meg sem jelent a listában. Nincs m2ts és mkv-nél is a külső srt nem ment és persze ilyenkor thx profil sincs. Az ilyen lejátszóra mondom, hogy csak elméleti lehetőség inkább adnák olcsóbban a tv-t. A bevonat pedig nálam egy körbe ablakos nappaliban semmit sem ért (tükröződött és kikapcsolva zöldebb volt a panel mint a c3-as sötétebben). Nekem a crt képe erősebb volt, de a plazmánál normál profilnál azért volt kakaó. A ghost nem gond pedig eltartott egy darabig mire pc-ről beállítottam. A 24p hiánya főleg lassú oldalirányú kameramozgásoknál látszik, de ha pc-ről fogod használni fel lehet gyorsítani 25 fps-re a filmeket.

    Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz whappela #48351 üzenetére

    "Általánosságban a plazmáknak (pl. ezeknek a belépőknek) a fényereje/láthatósága a CRT-khez képest milyen nappali környezetben? (Persze normál, nem egekbe húzott beállításokkal.)"

    Bőven elegendő a fényerejük, láthatóságuk is príma nappal is, bőven hozzák a CRT-től megszokott szintet. Nekem soha nem volt gondom a plazmámmal napközben is, pedig több irányból is fényes a nappalim. A tükröződés lehet probléma közvetlen, erős napfényben, de ez ugye CRT-nél is adott volt. A bevonatok itt azért számítanak.

    "Ghost, illetve inkább beégés szempontjából a D450(490) és a C3 között tényleg van különbség a C3 javára? (A csatornalogók miatt kérdezem.)"

    Sem a Panasonic, sem a Samsung nem küzd már gyermekbetegségekkel ilyen téren, mindkét gyártó elég jól teljesít. A Panasonic plazmái picit toleránsabbak a statikus képelemekkel szemben, kevéssé hajlamosak a ghosting-ra.

    "Eztet a 24p-kezelési hiányt valójában hogy kell elképzelnem?"

    Úgy kell elképzelned, hogy nem folyamatos a mozgás, főként svenkeléseknél figyelhető meg, darabos, ricegős, nem folyamatos. Sokan nem is vesznek róla tudomást, másokat halálba tud idegesíteni, szerintem nagyon zavaró.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák