Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz DVlad #32812 üzenetére

    Kapufa. Igen, többen írtunk neked a Kuro-s ghost-tal kapcsolatos dologról, már korábban is, többek közt BBéci kolléga is, akinek jelenleg semmilyen saját plazmája nincsen, nemhogy Pana. Nekem meg ugyan van, de pont én magam emeltem ki, hogy minden plazma ghostol, legyen az Pana, Kuro, akármi. Nem egy, nem két Kuro-val volt már dolgom, de én még nem láttam olyan példányt, amin ne lett volna ugyanúgy képzaj (maximum penge BD-ről nem), vagy ne ghostol-t volna ugyanúgy, mint a mai jobb plazmák, de ezek szerint a tiéd csodapéldány lehet, mindenesetre megcsodálnám.

    "Nem tudom, mi lehet az oka (csak sejtem) annak, hogy valami fura, agymosott módon értelmeztek többen is itt mindent, ami nem panával kapcsolatos."

    Nem hinném, hogy így reagált volna neked bárki is a beírásodra, bár mondjuk meg lehet nézni az eredeti HSZ-ed is:

    "Én hiába fürkészem, sot, direkt firtattam is többször, de még egyetlen egyszer sem produkálta a ghost-ot. Extrém tesztekkel sem sikerült elocsalogatni. (Igaz, nem pana.)"

    Nos, egy ilyen felsőbbrendű, provokáló mondat után azon sem csodálkoznék, ha valaki "agymosott" tényleg neked ment volna, de nem tette senki, tényeket közöltünk a Kuro-val kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák