Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    legenda

    válasz DM-Fan #12573 üzenetére

    A VT20 is 15-20 másodperccel a kikapcsoló gomb megnyomása után kattan kettőt. Ha fontos, megmérhetem stopperrel.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Morris

    veterán

    válasz DM-Fan #12573 üzenetére

    Nekem nem engedi újra bekapcsolni amíg nem kattant.
    sőt néha mikor próbálom a távirányítóval bekapcsolni van mikor csak villog 4-et a piros fény és annyi. viszont a tévén lévő hangerő vagy F gomb hatására bekapcsol. hogy ez miért van?
    lehet h valami rejtett bibije van. na majd az újat is megnézem

  • KTTech

    veterán

    válasz DM-Fan #12573 üzenetére

    Bármikor vissza tudom kapcsolni, akár 2mp-el a kikapcsolás után is.

    www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

  • supertrezi

    aktív tag

    válasz DM-Fan #12573 üzenetére

    Az egyhetes X10Y-om is kettőt kattan 3 másodperccel kivégzés után. Szóval nem változtattak.

    Más: 2 napja bekötötték a tányéros Digit az analóg UPC helyett. De istenemre mondom: szarabb a kép, mint az analógon! Még a közeli arcok is jóval csúnyábbak, homályosabbak, színtelenebbek... Pl. a Híradók nagyon szépek voltak, láttam a bemondó bőrhibáit is, most mintha le lenne öntve kb. rózsaszín festékkel D. Tóth Kriszta...

    Hogy a rákba lehet ez?? Régen SCART-on jött az analóg, most ilyen háromfejű kompoziton (asszem, így hívják...) a digitális adás. Ez lehet a gond? Mintha azt olvastam volna, hogy ilyet már illő HDMI-kábellal összekötni.
    Kérdés: Ha HDMI-vel lenne összekötve az STB a tévével, akkor javulna a képminőség?

    Sajnos STB-ból is olyat bírt hozni, ami nem HD-s... Azt mondta olyan is lesz. Majd... Szóval hiába van itt egyelőre a szép tévém, HD-t nem tudok rajta nézni, a sima digitálisnak meg rosszabb a képe, mint volt az analógé. Mondjuk ez azért elgondolkoztató. Lehet, hogy a HD-minőség se egy nagy wasistdas náluk, szóval nem sok örömöm lesz annak a képében sem a foci VB alatt...

    Újabb probléma: mikor beszerelt mindent, azután közölte, hogy a DVD-vel csak arról tudok fölvenni, amit épp nézek. Mondom, bazze, annak mi értelme van? Kb. semmi. Én legalábbis sokszor csinálom (csináltam EDDIG...) azt, hogy felvettem valamit magamnak, mást meg néztünk közben, mert nem mindenki kíváncsi a családban pl. a pankrációra vagy a Sarah Silverman Programra...
    Azt hittem, ezt a marhaságot már évekkel ezelőtt orvosolták.

    Kérdés: Van olyan STB, aminél meg van oldva, hogy bármit vehetsz, nem csak az épp nézett adást? (Én úgy hallottam, van ilyen, csak a Diginél járnak még ezt tekintve a pattitott kőkorszakban.)

    Más: én úgy védekezem a beégés ellen, hogy pl. nézem a meccset logóval 15-20 percig, utána zoomolok, s logómentesen 5-10 percig.
    Kérdés: Ez jó megoldás, vagy komplett hülyeség? :))
    Ha meg nem nézem a tévét, hanem csak a háttérben szól, akkor zoommal megy órákig.

    Mondjuk a félelmem enyhült az elmúlt egy hétben. Ghostot se láttam még, igaz nem 5 centiről szoktam vizslatni. De ha van is, nyilván eltűnik 1 másodperc alatt. Semmit se veszek észre 2 méterről.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés