Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Def26 #5940 üzenetére

    Mindegyik tesztelő kiemelte hogy brutál szép, a keretsztori jó, kampányban az átvezető nem ölök részek nem jöttek be nekik sok volt a trial and error rész (aka nehéz ez a része) ami nekem inkább tetszik mint sem, szidták az ai-t ami csak sp részben érdekes... Ellenben végre nem ilyen bezárt pár katonát megölök/hordában jönnek az ellenek tipusú a berendezkedése hanem változatos... Sokan szidták a drónt h nem sokat segít, hát mert nem adnak neki parancsokat csak egyszer előhívják azt várják h végigvigye nekik a játékot? meg h nem elég nehéz a normál fokozat, nem azért van benne hard is? multit meg aki tolta mind mondta h jó, combat jó, de a pályák nem terelik eléggé össze az embereket, kevés a nagy akció... de szerencsére ingyenes lesz minden új pálya ami kijön, reméljük ebben fejlődnek a srácok... Többi helyen 7-8 pontot kapott, főleg ezeket szidták, de az sp annyira nem érdekel csak a sztori miatt, multiban ugyis több időt tölt el az ember, azzal meg nem sok gondjuk volt... Én várom már h megjöjjön :D Kiváncsi vagyok h ha ez 5 pontot kapott, akkor a 720p@20fps lassan betöltő textúrás dead rising 3, a hót unalmas ryse és az eléggé szidott killer instinct mennyit fog kapni, nem lepődnék meg ha mindegyik 7 pont felett végezne itt... Forza valszeg 10 közeli lesz, meg is érdemli ha helyén kezeli az ember (a.k.a árkád verseny, időjárás változás nélkül, előre fixen belőtt világítással és gagyi abroncsokkal csak azért h bírja az 1080p@60fpst... meg 14 pályával... de ezekbe csak beleköt az ember, maga a játék teljesen rendben van imho)

    [ Szerkesztve ]

  • GazRic

    senior tag

    válasz Def26 #5940 üzenetére

    Nekem pont ez miatt nem lesz MS gépem először. Mert nincs ex ott ami érdekelni (se Forza, se Dead , nem hoz lázba) multiplatformon meg nagyon bízom hogy erősebb lesz SONY.

    PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

Új hozzászólás Aktív témák