Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz .LnB #236753 üzenetére

    Tetszik a gameplay, csak béna vagyok. Amit észrevettem az az, hogy quick play-en normálisabbak az emberek, mint unrankeden. Egy csomó TK és leaver van abban a módban, meg néha indokolatlanul kapom a kickeket még a meccs kezdete előtt.

    A legdurvább az egészben, hogy nagyon sok a jó játékos. Szinte emberfeletti reflexel képesek lelőni. Tudom hogy ott van a sarkon, tudom pontosan hol, de ha szemtől szembe próbálkozom mindig én húzom a rövidebbet. A pingem szuper jó (10-30 közötti), úgyhogy arra nem foghatom. Szoktam Terrorist Hunton bemelegíteni és ugyan realistic-on nem sikerült még végig vinnem, de átlagosan 10 npc-t le szoktam szedni kb bármelyik karival. Egyértelműen az aim-om nem a legjobb, mert inkább torzót lövöm ha hirtelen kell reagálni mint a fejet. Arról nem is beszélve, hogy mintha rosszabb lenne a figyelmem, mint a többi játékosnak. Néha olyan pici terület látszik ki belőlem és mégis one shotolnak akár több tíz méterrel távolabb egy ablakon keresztül. Ilyen csak egyszer fordult elő és csak annyit mondtam rá hogy "Wow". :DDD Alig láttam magam a kill camban, ő meg egy lövéssel leterítettt.

    Sajnos team kill is sikerült már kétszer. Egyszer besétált a drága jó csapattársam elém és pont kapott egy headshotot. Kickelni is akartak miatta, de végül nem lett belőle semmi. A másik meg úgy sikerült, hogy nitro-val amikor pukkasztottam egy odut - az mondjuk király volt, mert 3-at... csapattárssal együtt 4 embert szedtem ki. A camper-ekkel viszont sokszor meggyűlik a bajom. Befészkeli magát valahova és ha nincs semmi gránátom vagy valamim amivel ki tudnám ugrasztani, akkor szenvedés az egész. Annyi biztos, hogy én ezt a játékot csak flank-elve tudom játszani, mert másképp krumpli vagyok.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • Carlos Padre

    veterán

    válasz .LnB #236753 üzenetére

    Te csak hallgass, miattad töltöttem le ezt a szart megint, rohhaggyámeg :DDD

    Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Új hozzászólás Aktív témák