Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz raggg #236201 üzenetére

    Az mára van betervezve, 5 órám lesz rá,plusz még az utolsó maszk darabért el kell vinni egy virágot a térkép egyik pontjából a másikba. Ez egy kis küldetés, azonban a virág elpusztul, ha csak egy kis sérülés is ér, ja meg ha gyorsutazást használok. Ergo át kell nyargaljak kb 100 szörnyön, rengeteg ügyességi részen és nem sérülhetek meg egyszer sem. Fincsi lesz. Na, ha ezekkel talán megleszek és nem kapok agyvérzést, akkor jön a játék krémje a colosseum (itt már csak a 3. szint hiányzik) és a pantheon 5 szinttel. Már minden charm, soul shard, nail, grubs (édes kis kukacok) fejlesztés, képesség stb megvan "csak" a fentiek hiányoznak.

    @Chronz: igen, ez lepet meg engem is, aki játszott már souls szerű játékkal, tudja mekkora adrenalin löketet tudnak adni. Azt sose gondoltam volna, hogy egy társasjátékban is sikerül hasonlóan ezt implantálni. Kerestem a társashoz hasonló mobil kártyajátékot, nem találtam, aki programozó kapjon az ötleten szarrá lehetne egy ilyen társasjátékhoz hasonló ios vagy android játékon keresni magát :B

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák