Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yusukee

    aktív tag

    válasz Elims #113676 üzenetére

    Dehogy lesz. Szerintem ebből az lesz, hogy megmagyarázzák, miért NEM fogjuk megkapni. Már látom előre.

  • marilllyo

    veterán

    válasz Elims #113676 üzenetére

    Hát van egy trófea, hogy vidd végig a játékot legnehezebb szinten. Nem hosszú mert csak a fő szálat kell (OFF)(loyalitk meg minden nélkül)(/OFF) az meg...5 óra alatt lezavarható. De ezt mindenképpen NG+ ra javaslom mert ha nincsenek skillpontok és nem tudsz összerakni egy értelmes build-et akkor kínszenvedés minden csata és a játék az elején sem kímél.

    Másrészről Guide kell hozzá. Ha csak nem akarod 6x végigvinni mire kitapasztalod, hogy kit-hogyan kell megsexelni mert van hozzá trófea. Ráadásul hármat is le kell varrni hozzá és némelyik üti a másikat.
    Én konkrétan így toltam...

    Nyócvannyóc oldalnyi guide. :D

    Az UFO-"sudokut" lementegettem és a párommal kitöltettem. Ő is vegyen részt benne. :DDD ;] Amúgy is ki volt már akadva attól, hogy nem hall mást csak "Pathfinder...this area can be mined for resources".

    A multija az valami szörnyű. Hála az égnek nem sok trófea tartozik hozzá és azt hiszem a multis trófeái is olyanok, hogy vagy multiba csinálj ezt...vagy single-ben valami tök más dolgot és megkapod. Tehát nincs csak multis trófea ha jól emlékszem. De van egy kettő ami ott lényegesen gyorsabb.

    Ettől függetlenül nem tudom NEM ajánlani a játékot. Bugos? AZ. Karakteranimációk és arcok rondák? MINT AZ ÁLLAT!

    Máshol meg kifejezetten szép a játék és ez az egész skillezős, fejlesztgetős, bányászós, craftolós téma nagyon frankón meg van csinálva. Ezen a téren jóval túlmutat a Horizon-on.
    Addiktív? NAGYON!
    Framerate terén nincs különösebb gond. Az első pálya talán receg kicsit. De a többinél nem érezni.

    Illetve hozzátenném, hogy elég komolyan peccselgetik a játékot. Nagyon sok AI problémát említettek korábbi tesztek amik ma már nem aktuálisak. De azért még van mit fejleszteni. NPC-k, kapcsolók képesek beragadni.

    A legnagyobb baja a játéknak, hogy a döntéseknek olyan hatalmas súlyuk nincs. Illetve a fő szál meglehetősen rövid de csak azért mert a fő és a mellékszálak együtt teszik komplexé a történetet.
    Szeretem a szériát és azt mondom, hogy a Mass Effect érzetet teljes mértékben hozza még így Shepard nélkül is.

    Várjatok vele egy picit. Most már 10 körül lehet venni használtan lemezeset. (Én is használtan vettem de még így is bukni fogok rajta :((( ). 1-2 patch illetve még 1-2000-rel lejjeb megy az ára annyit abszolút megér.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák