Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz tothl #108799 üzenetére

    Be volt iktatva egy Xbox One-os kalandtúra. Slim kijövetele előtt adtam el a fatet, önmagában biztos nem cseréltem volna el, pénzkidobás.

    @Dexar: én szeretek vigyázni a dolgaimra. Két éves telefonjaimat zéró karccal adom el. Fat PS3-am felülete is olyan, amilyen az anyaghazsnálat miatt - de a PS4 nem ilyen átfogalmazom, PS4 Slim középső része csak akkor karcolódik, ha USB-s cuccokkal meg lemezekkel durván bánnak és/vagy szállítás közben kéretlen dolgokkal kerül kapcsolatba. PS3-ak már abba belekarcosodtak, hogy letörölték szemüveg törlőkendő helyett zsepivel a port - én tisztára el voltam borzadva a géptől annak tudatában, hogy ezt az állapotot négy hónap alatt érte el. Én vigyázok a dolgaimra, lehetőleg olyantól vásárlok, aki hasonló szemléletet tart. Doboz nem elsődleges szempont, de sokat elárul (fat PS4-em, One S-em és most a Slim doboza is like the new). Lehet te másképp látod a gépet magad előtt, én nem úgy láttam, pláne pláza megvilágításában. A talp meg lehet a dobozban maradt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák