Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peregriner

    csendes tag

    Nagyon meg vagyok elégedve a Pioneer DVR-108 -al.

    Egy éve Plextor PX-708a -t használok, remek író, csak azóta a PX-716 is kapható.
    Terveimben egy ilyen megvásárlása szerepelt. Mikor a PX-708a vásárlása történt, jóval nagyobb árkülönbség volt a Plextor és más márkák közt, mint most pl. a PX-716a és a Pioneer 108 közt. Az elmúlt évben, megkaptam a kiadott pénz ellenértékét, az akkori DVD írók többsége mostohán bánt a sima CD-kel, lassan írták őket, és sok nem kezelte a 16-24x sebességű újraírható lemezeket, a Plextor igen. És folyamatosan jó minőségben írta a vacak Princo lemezeket is.

    Hidegzuhanyként ért, mikor megtudtam, hogy a Plextorok igen gyatrán kezelik az új Ritek G05 kódú lemezeket, utánna olvastam és a hír igaznak bizonyult. Mintha mostanában lépéshátrányban lenne a Plextor, bár amit tud azt valóban jó minőségben tudja. Kaptam a telefont, és visszamondtam a Plextor rendelését.
    A GAMER 2004/09-ben olvastam egy cikket a Pioneer-ról, és idetévedtem erre a topic-ra.
    A sok dicsérő szó után vettem egy DVR-108 -at, sajnos XL-t nem tudtak hozni, de
    a külalaknál többet ér a belbecs. Remek szerkezet.

    Firmware-t frissítettem 1.14-re, egy 8x Arita DVD-R próbáltam először. Nero írta, hogy 12x-es írás is támogat, és meg is írta kb. 6 perc alatt. LG olvasóban és asztali lejátszóban is akadás nélkül ment. Minden tiszteletem a Pioneer-nak.

Új hozzászólás Aktív témák