Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Sziasztok!

    Sikerült szert tennem egy új borotvára, az áldozat Braun 5874-es lett :DD Előtte már volt egy rezgőkéses Braunom, de annak már 7 éve, azt igazából a szita és a kés gyors elhasználódása, valamint a csak hálózati üzemmódja miatt cseréltem le (egy Philipsre). Most pedig eljött az újabb csere ideje is. Hát, ég és föld a különbség (mindkettőhöz képest). :C Fene érzékeny bőrrel áldott meg a sors, de napi borotválkozás után sincs bőrirritáció, ami mind a régi Braunnál, mind a Philipsnél megvolt. Gyorsan letudom a borotválkozást, viszont SmartFoil szita ide vagy oda, néha otthagy 1-2 szálat, amit nehezen akar elkapni... (ez mindháromban azonos). Azt tapasztaltam, ha a borotválkozás vége felé kimosom a borotvát, és úgy fejezem be a műveletet, a nedves szita nagyszerűen nyugtatja a bőröm. Negatívumként nem sokat tudok róla összességében elmondani, csak ezt az 1-2szálotthagyást. (meg talán azt, hogy 5875-öst szerettem volna elvileg, a merülésjelzője miatt, de amikor elolvastam, hogy 1 óra alatt teljesen feltöltődik (a Philipsnek 8 kellett hozzá!), akkor inkább letettem róla...meg 5 perces gyorstöltés funkciója is van.) Amúgy 18K-ért vettem, 2 év garival...azt hiszem igazán megérte az árát. :) Tudnak még Braunék minőségi borotvát készíteni :C

    Ui.: másfél hete van még csak meg a jószág, de még nem merült le...50 perc akksiidőt írtak rá, de sztem már többet bírt, még így első töltésre is...ez is pozitív :) Ja meg az is, hogy szép fekete :)

    [Szerkesztve]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák