Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz Semin #12800 üzenetére

    Sikerül szép lassan elbizonytalanítanunk Cprsa02 fórumtársat. :((
    Ez élesen összevág azzal amit Jenne is írt :
    Panánál ... Biztos hogy jobban és mélyebben/közelebb vágnak a kései a 9-eshez képest az arcbőr felületéhez.
    Félre érted. Ezzel azt akartam mondani, hogy tovább tart a simaság érzet. Az, hogy irritál vagy nem, az nagyban arcbőr és egyén kérdése is! Én használtam 7-es Braunt kábé 1 évig, 9-es Braunt másfél éven keresztül napi szinten, és most ezt a Panát már 3 hónapja lassan. Sosem éreztem ezeknél egyiknél sem borotválkozás után, hogy irritálta volna a bőrömet bármelyik is. (használtam Philips körkésest, RQ1280-ast, RQ12+ fejjel, na annál éreztem irritációt minden borotválkozás után és kellett is/kérte az arcom az after shave-t) Most, hogy már majdnem 3 hónapja folyamatos, napi szinten borotválkozok a Panával, a tegnap reggeli borotválkozáskor a 9-es Braun nekem kicsit visszalépés volt, pedig teljesen új 92S van rajta, összesen eddig 5 borotválkozással, így azt sem mondhatom, hogy már elhasznált lenne az a fej. (fentebb már felsoroltam miért érzem ezt) Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz a 9-es, de a Panasonic szerintem kifinomultabb technika, annak ellenére, hogy a Braun 9-es a csúcsgép a Brunok között.
    Ha most kellene választanom, ennyi tapasztalattal, akkor egyértelműen a Panasonic ES-LV65s , a Braun 9 ellenében. :K És nem azért mert jóval olcsóbb.
    De ez is

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák