Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz molnarpeter #183323 üzenetére

    Meg, de finoman fogalmazva sem normálisak.... Szándékosan nem írok céget. Röviden, miután elbaszták, nem fizette ki nekik, aki oda vitte. Meg kerestem őket, mondtak egy elég jelentős összeget( irreálisan sokat). Kb mintha most velem akarnák kifizettetni még azt is, amit el barmoltak. Ezt szóvá is tettem, mire az volt a válasz, hogy akkor mégsincs meg az eredeti sw.... Hozzá tenném, kb 100 körül meg csinálják, normálisan,. garanciával elég sok helyen a tuningot. Ők ennek több, mint a dupláját kérték volna az eredeti programért... :W
    Azt hozzá tenném, hogy 3 kiló körül komplett blokkot lehet venni ECU-val együtt.
    A cikkszám nem tudom mennyit jelent. Bosch, és több tipusban is ezt használták. Diesel, benzines vegyesen... Így sztem az sokra nem vezet.
    Ezek átlag fogyasztások, ha jól értelmezem. Nekem az átlag olyan 16-17l most vegyes használat mellett.
    Ami figyelembe véve, hogy elvileg 270paci és kb 390-400nm a nyomaték, elég húzós, mivel nem kell pörgetni a motort. Már, ha épp rendesen megy....

    [ Szerkesztve ]

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák