Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz grizlisandor #144718 üzenetére

    leszögezem az elején, hogy segítségként ill. javaslatként írom amit írok

    ahogy elnézem beleszerelmesedtél -talán- ebbe a típusba, ezzel nincs is gond, de amit én kezdek észrevenni -lehet, hogy téves akkor ne haragudj- hogy egyre-másra rosszabbnál rosszabb autókat linkelsz be "megnézném ezt és azt" alapon.
    Szerény véleményem szerint ne tedd, ilyen kategória mint a Touran szerintem jóval feljebb lévő ársávban jó vétel.... ismét ha tévednék szóljatok nyugodtan, de nekem annyira nem kóserek ezek a gépjárművek, hogy nagyon :(
    Látok itt is ott is Touranokat a városban, erre-arra de azok mind szép és olyan masinák, amire én is azt mondom: Ez igen!
    Természetesen azok nem ezen ársávban mozognak biztosan (és amennyiben ez a megengedhető sáv akkor nem szóltam), de valahogy ezekben a hirdetésekben valamelyik tényező -vagy az ár, vagy a km, vagy az évjárat, vagy pedig a belehazudott ez az amaz- nem jön össze és én ilyenkor már kezdek félni, nehogy valami lorrert a nyakadba végy.
    Gondolom nem egy annyira kerülendő konstrukció -főleg, ha belenézel egy-két 1.9pd-s hirdetésbe is- de valahogy (és tényleg csak saját vélemény és nem bántás) sosem kerek 1-2 tényező végett egyik hirdetés sem.
    Lényeg a lényeg, nekem az lenne a javaslatom, hogy ha ennyi van rá és nincsen még a fele mondjuk a felmerülő hibákra stb. akkor szerintem érdemes vagy takarékoskodni és későbbre halasztani vagy pedig elengedni ezen vételeket, mert az lenne belőle -nagy valószínűséggel- hogy előbb ismernéd meg az autód lelki világát, mint szeretnéd :) ammeg nem biztos, hogy jó dolog

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz grizlisandor #144718 üzenetére

    Egy takarítás ráfért volna. Amúgy szerencse, hogy így látod, mert legalább tudod, mennyire igénytelen volt az előző tulaj (és a kereskedő is). Vagy bizományos...

    Aki így bánik a kocsijával, attól én nem vennék autót. Gondolom a szervizek is hasonló igényességgel lettek elvégezve.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák