Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Magnum_ #131773 üzenetére

    Mond, hogy nem vagyok vak, és szerkesztetted a hsz-t. :D 13-at írtál először, igaz?
    Kulcsok vannak. Minden féle. :)

    (#131774) Mágus2
    42-vel kell meghúzni a Hondán.
    Igazából nem akarom, hogy levágja a helyéről. Pláne, hogy nem az én autóm. De nem félek. Volt idő, amikor én is csak érzéssel húztam. :D Bár, értitek a félelmemet. A húzd meg kézzel, jó erősen, az relatív.
    Karok. ;]

    (#131776) K Norbi
    Hála a 20 000-es intervallumnak, én is ütöttem már át csavarhúzót a szűrőn, hogy lejöjjön. :D

    (#131778) K Norbi
    De ő bal kézzel húzta meg. :F ;]
    Most jobb, vagy bal? :D

    (#131779) Mágus2
    Benya hát. Mihez kell a 32-es? :D
    Jaja, közben már rájöttem én is. Nem, az nincs. És hirtelen azt hittem, hogy majd a leszedővel megoldom, mert azt lehet krovára tenni...de nem fogom megoldani, mert az szétvágja a szűrőt. :D
    Mea culpa, a szűrőfejkulcsok (vagy minek nevezzem) beszerzése tervben van.
    Bár mi a fsznk, mert a köcsög japónál úgysem férek oda, más autójáért meg nem veszek. :D
    Akartam amúgy kérdezni, hogy ezek a NM-erek nem függnek adott motortípustól? Mert már megint midnenki golfokat linkel. :D
    Szóval 2008-as (II-es talán?) Jetta 1.6 benzin. :R

    De ne lovagoljunk rajta!
    -szűrő csiszpapírral
    -csavar meg 30 NM-rel, vagy ameddig nem hajlítom a blokkot. :D

    Köszi a segítséget. :R

    Srácok ne már! Én azt hittem csak poénkodtok. Nem is értem min durrantatok el. Átolvastam többször a hsz-eket, de nem találom eskü, amin meg kell sértődni. :( PM-ben toljátok már át lécci! Vagy ez egy korábbi téma nálatok?

    SZERK.: hú de gci gyorsak vagytok, nem győzöm felfogni a dolgokat. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák