Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz wildrain #44 üzenetére

    Wildrain: tök mindegy... abban a sikánban egyedül sem férek el normálisan, tudtam, hogy nem fog menni ketten. Belső íven voltál, emiatt a te előjogod volt a bevétel, az enyém a szántóföld. Reméltem, hogy a levágással nem ütközünk össze, erre pont csattant. Mivel a következő körben egy füvön való fékezéssel önhibámból (bár téged kergettelek :) ) kicsúsztam, az eset relevanciája erősen konvergál a nullával !!!
    Viszont ez lehet egy jó példa, hiszen az érintett felek megbeszélték az esetet, visszanézték a replayt, megállapodtak/''kibékültek'' ,és nem is kellett a bírói út.
    Mindketten be akartuk venni a sikánt, te voltál a ''tökösebb'', hálisten nem tört el sem a kezünk, sem a lábunk. Jó csata volt, körönként két másodpercet hoztál rám, normális ember az első egyenesben elengedett volna (még én is, ha tudom, hogy eggyel többször mész ki a boxba).

    20 éve a PH-n

  • Superman

    nagyúr

    válasz wildrain #44 üzenetére

    Nem, nem ment el a kedvem. Egyrészt nem akartam visszaelőzni, mert már elmentél mellettem, másrészt, amikor jött Dirtyz, őt is elengedtem, hogy tiszta lappal induljak, végül felgyorsultam ugyan, Dirtyz hibázott, megelőztam és körönként hoztam pár másodpercet CSAMEZ barátunkon (10mp volt a különbség, ez lement 5.8mp-re), de megszólalt a telefon és a füvön landoltam. :)

    Ennyi a sztori, semmi gond nincs, folytatjuk tovább a versenyeinket, illetve a bajnokságot. Dirtyz összeállítja a pályákat, én meg lefordítoma szabályzatot és majd mindenki hozzáteheti, amit gondol.

Aktív témák