Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #4 üzenetére

    Én is elrettentésképp írtam (''milyen bonyolult is lehet, ha úgy akarjuk'' címmel) a törvényszöveget, ha valaki nem mákon él, az úgyse fogja elengedni a másikat csak azért, mert az 2 tizeddel gyorsabb körönként. Túraautózás mottója: kemény, de fair...előzz meg, ha tudsz... eddig velem szemben összesen 2 szabálytalanság történt, mindkétszer lagolt a game, és nem látták, hogy ott lennék, ahol vagyok.:)
    Rendes gyerekek vagyunk mi, ha esetleg jönne 1-2 neházfiú a hsw-ről, akkor meg összefogunk :) De felőlem lehet bíró, ha nincs illeték.

    Most kövezzetek meg, de szerintem ideje volt új topicot nyitni... Itt az első oldalon kéne írni egy összefoglalót/bemutatkozót, hogy kik vagyunk, mivel játszunk, mik a tervek, mik a tudnivalók, és a hivatalos oldalunk belinkelve. Így több esélyünk van a bővülésre. Ha gondoljátok, összeszedem a dolgokat.

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #10 üzenetére

    Akkor nézd vissza az előző topic végén írt esszémet a bíráskodásról (bírák száma, eljárás menete, stb.)
    Bikeré a nap mondása :C

    Wildrain, az anizoról is ott volt a link [L]http://vganfo.uw.hu[/L] ,de beteszem ide is.

    [Szerkesztve]

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #14 üzenetére

    Megvan már a 3 bírónk: Biker, Wildrain, és Kimika a hsw-sek nevében. Szerintem ez így OK. Fellebbezni meg lehet a közösség elé, ahol 2/3-dos többség dönt:))

    De az anyagi jog olyan eljárásjog nélkül, mint penge nyél nélkül, az eljárásjog pedig olyan anyagi jog hiányában, mint nyél penge nélkül. Tehát mik a büntetések??? 1. kék zászló 2. hozzáadunk az időhöz a finishben (+10-20-30secet 3. stop-and-go 4. stop-and-go 10sec 5. fekete zászló

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz wildrain #44 üzenetére

    Wildrain: tök mindegy... abban a sikánban egyedül sem férek el normálisan, tudtam, hogy nem fog menni ketten. Belső íven voltál, emiatt a te előjogod volt a bevétel, az enyém a szántóföld. Reméltem, hogy a levágással nem ütközünk össze, erre pont csattant. Mivel a következő körben egy füvön való fékezéssel önhibámból (bár téged kergettelek :) ) kicsúsztam, az eset relevanciája erősen konvergál a nullával !!!
    Viszont ez lehet egy jó példa, hiszen az érintett felek megbeszélték az esetet, visszanézték a replayt, megállapodtak/''kibékültek'' ,és nem is kellett a bírói út.
    Mindketten be akartuk venni a sikánt, te voltál a ''tökösebb'', hálisten nem tört el sem a kezünk, sem a lábunk. Jó csata volt, körönként két másodpercet hoztál rám, normális ember az első egyenesben elengedett volna (még én is, ha tudom, hogy eggyel többször mész ki a boxba).

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Juan G #59 üzenetére

    Aha. Látom te se a need for speed sorozaton nőttél fel.:) A rally 2000 is őskirály progi volt!!! Nem hiszem, hogy komolyabb gondjaid lesznek fölvenni a ritmust.
    Üdvözöllek asszem az egész csapat nevében! 1 kérdés: milyen kocsival szándéxol menni az ETCC-ben?

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz biker #91 üzenetére

    Az autók áttervezéséhez/átfestéséhez szerintem a legjobb program a Zanoza Modeler, nagyon profi program, egy Rollsból is tudsz Minit csinálni vele, de sajna az F1/ETCC-s kocsifájlokat nem tudja a saját .z3d kiterjesztésében megnyitni... vagy ilyesmi. De Colin2-ben lehet állatkodni vele!

    Juan G, gyere az ezüstszínű (Audi Sport) Quattroval (lehet, hogy csak az a quattro?), én vagyok Frank Biela, válassz valakit, és nyomjuk team-ben. Esetleg ha sokan leszünk, és nem mindenki alfázik, lehetne csapat/márka/(ország :) ) kupát rendezni, nem csak egyénit.

    [Szerkesztve]

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Juan G #103 üzenetére

    + konvertálod az ETCC pályakonvertálóval. :P
    DirtyZ, van fogalmad arról, hogy egy esős versenyen mit művelne Superman Chellója? Sehol nem mennek esős versenyt (szerintem még lanon sem, na jó, ott talán), mert megeszi még magát a gépet is. Pedig de jó is lenne az az Audinak.

    [Szerkesztve]

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Juan G #167 üzenetére

    OFF
    Ma lecseréltem a szutyok ramos Club3D9100es raccsimat egy BBA-s 8500LE-re,
    (egy árban volt :), minden vágyam egy kis arcade) +végre megjött a tápom is DirtyZ, az is faxa.
    Szóval örüljetek velem!!!
    ON
    A tükröket nem tudom mire vélni, Juan G, talán driver?

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #190 üzenetére

    Itt vagyok, látom éppen időben. Lagunát letöltöm, és gyüvök!

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    No srácok, ma jó fideszes voltam, és hoztam még 3! embert a bajnokságba, akikkel még legelőször játszottam, még mielőtt megsimertem Supermant. Lehet, hogy benéznének majd 1x, csak hogy fölmérjék, hogyan is állnak tudásszintben, de anno nem mentek gázul. Utána majd jönnének, ha lesz szerver. A pénz ok.

    Azért durva lesz majd, ha nekiesünk huszan az első kanyarnak Spa-ban ;)

    A ph!-t persze befuttatjuk, és egy hónap múlva már Dom Doohan se mer majd belépni hozzánk, mert nyilván nem akar szarrá égni az utolsó sorban :D

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    Szerintem ne b@szog@ssuk szegény Csamezt annyit, én játszok külföldiekkel is, más servereken is, ott simán mindenki belép, kussol végig, nyomja, végén kilép. Ez a nagy átlag... Csak mi vagyunk ilyen pletykás vénasszonyok, hogy közben összehordunk egy fél novellát. Szóval ezt is meg kell szoknia annak, aki újonnan jön. De szerintem jobb lenne, ha mindenki írna egy bemutatkozót, és feltennénk a gerisoft-ra. Rólam sem tudtok olyan dolgokat (pl. hogy melyik sztárral járok bulizni), amiket Juan G sima unszolás után beírt magáról. Szóval majd kezdem a sort, holnapra küldök CV-t bikernak, aztán majd fölrakja valahova az oldalra.

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Dirtyz #317 üzenetére

    Chateltem egész éjjel, hulla vagyok, úgy mennék, mint máskor rückverz-ben :)
    Nem zsörtölődök, csak kezdünk negatívan hozzáállni az újakhoz. Nem vagyunk beltenyészet... ha lesz jó server, akkor meg tökmindegy, hogy 20-an vagy 30-an megyünk rajta, elvileg bírni fogja. Csak költségek is vannak, meg feelingje is...

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz biker #476 üzenetére

    A srácokat ma elkapom messengeren... remélem komoly a szándék!

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    A tali részemről is ok! Mi visszük a gépet, Juan G meg hozza a csajokat, akik a képeken voltak, és jó buli lesz... vagy akkor most vigyünk gépet, Juan G? :D

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Juan G #631 üzenetére

    Miért, szerinted arra gondoltam, hogy beállítok egy koszos házzal + egy 17essel és megkérdem, hogy csókolom, merre van konnektor??? A hely nekem teccik, szerintem küldjük! A vizsgák miatt majd lécci 1-2-3 nappal előtte döntsünk.

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    Hello Srácok!

    Mostanában el-el maradozok a fórum életéből, és egyre kevesebbszer hallotok felőlem... Január végéig totál be vagyok táblázva, lesz egy durva vizsgám + befejezem a szakdogám, sajna nagyon elúsztam a dolgaimmal. :)

    tuctuc

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #938 üzenetére

    Sziaztok!

    Először is jó az új PH! design. :)

    További jó munkálkodást: tuctuc, a rossz munkásember

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #938 üzenetére

    Sziaztok!

    Először is jó az új PH! design. :)

    További jó munkálkodást: tuctuc, a rossz munkásember

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Juan G #948 üzenetére

    Nekem bejön az új Audi festés, Juan G, a lucky-t is csipázom, úgyhogy küldheted nyugodtan!

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Juan G #948 üzenetére

    Nekem bejön az új Audi festés, Juan G, a lucky-t is csipázom, úgyhogy küldheted nyugodtan!

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #1026 üzenetére

    Ennyi, srácok, tárt karokkal fogadom az anyázást.

    Mondjuk előzményekkel eggyütt, időrendben kitéve lenne korrekt közölni a dolgokat. Mind1. Superman, ha kiteszel egy levelet, akkor ne azért tedd ki, hogy segítséget kérj, hogyan válaszoljál, vagy te olyan tökös gyerek, hogy megoldod, szépen, kultúráltan, ahogy az ELŐZŐRE is tetted.Nekem ebből az szűrődik le, hogy a server indulásakor elszenvedett pozícióvesztésedet nem nagyon vagy képes elviselni. Rossz, ha nem vagy első az egyenlők közt.
    Köszi, hogy megvártál a téma kitárgyalásával a fórumon, hogy kialakítottál egy ellenséges közhangulatot, örök hálám. Korrekt volt, ugyanúgy, mint a #976-os hozzászólásod. Gratulálok a 8 könyvhöz.

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #1026 üzenetére

    Ennyi, srácok, tárt karokkal fogadom az anyázást.

    Mondjuk előzményekkel eggyütt, időrendben kitéve lenne korrekt közölni a dolgokat. Mind1. Superman, ha kiteszel egy levelet, akkor ne azért tedd ki, hogy segítséget kérj, hogyan válaszoljál, vagy te olyan tökös gyerek, hogy megoldod, szépen, kultúráltan, ahogy az ELŐZŐRE is tetted.Nekem ebből az szűrődik le, hogy a server indulásakor elszenvedett pozícióvesztésedet nem nagyon vagy képes elviselni. Rossz, ha nem vagy első az egyenlők közt.
    Köszi, hogy megvártál a téma kitárgyalásával a fórumon, hogy kialakítottál egy ellenséges közhangulatot, örök hálám. Korrekt volt, ugyanúgy, mint a #976-os hozzászólásod. Gratulálok a 8 könyvhöz. No comment.

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #1026 üzenetére

    Ennyi, srácok, tárt karokkal fogadom az anyázást.

    Mondjuk előzményekkel eggyütt, időrendben kitéve lenne korrekt közölni a dolgokat. Mind1. Superman, ha kiteszel egy levelet, akkor ne azért tedd ki, hogy segítséget kérj, hogyan válaszoljál, vagy te olyan tökös gyerek, hogy megoldod, szépen, kultúráltan, ahogy az ELŐZŐRE is tetted.Nekem ebből az szűrődik le, hogy a server indulásakor elszenvedett pozícióvesztésedet nem nagyon vagy képes elviselni. Rossz, ha nem vagy első az egyenlők közt.
    Köszi, hogy megvártál a téma kitárgyalásával a fórumon, hogy kialakítottál egy ellenséges közhangulatot, örök hálám. Korrekt volt, ugyanúgy, mint a #976-os hozzászólásod. Gratulálok a 8 könyvhöz. No comment.

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #1027 üzenetére

    ''Már betettem ide a leveledet, majd dönt a többség''
    Szerintem is dönt a többség. Ha arról döntenek, hogy neked van igazad, akkor nem fogok ETCCz-ni sem a te szervereden (ez gondolom nyilvánvaló), sem az új szerveren. Ha azt mondják, el lehet viselni, akkor felveszem a kapcsolatot KiMikával, és jövök az új szerverre, ha lesz.
    ''Én viszont végeztem veled egyszer és mindenkorra''
    Jó. Akkor ne legyünk barátok. :C
    ''Amiket írsz, felér egy becsületsértéssel, kedves barátom''
    Akkor indíts pert. Szerintem nem ér fel, mert más tényállás. Ha te kritizálsz engem
    (éppen a ''jogászkodásom'' ) akkor ne várj vissza símogatást. Sajnos nem is téged, hanem szüleményedet, a szabályzatot érte kritika (inkább), gondolom ez még jobban fáj neked. Sajnos Superman, ez egy internetes fórum, nem a nyugdíjfolyósítási igazgatóság, itt nem vagy még védett korban azért, mert őstag vagy, vagy mert minden második hozzászólás a tiéd ebben a fórumban, vagy mert lefordítottál 8 könyvet, de közben a törött végtagjaimat akarod a csatornába döngölni :F. Szerintem moderált magad, apus. Ezt bárki láthatja...
    ''Biztosan jó sok időbe telt, míg összehoztad''
    Igen, rászántam az időt az immár kultúrált, építő kritika megírására, mert úgy éreztem, fontos, és sajnos volt időm reagálni a támadásaidra is. Remélem hasznos volt, és a többiekben nem vájt mély sebet.

    Köszönöm a lehetőséget

    tuctuc

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz Superman #1032 üzenetére

    Ha ingem lenne, magamra venném. Az a baj, Superman, hogy a levelem formai vonatozásait nézed, és megpróbálsz katalin bírónőnek beállítani, ahelyett, hogy figyelmesen végigolvasnád, és meglátnád benne a jó dolgokat. :)

    Köszönöm, hogy most már tudom, hogy a PH! ETCC team tagja lehetnék (''...akik a PH-nak is tagjai vagyunk, talán sokkal régebb óta, mint te...'') de köszönöm, nem élek vele. Én nem veszem ilyen komolyan a dolgokat. Nem is akarok belefolyni. De gondolom a versenyszabályzatot azért tetted közkinccsé, hogy észrevételeket tehessünk. Nekem a fönti levelem vonatkozott erre. Az anyagi következmény azt takarja, hogy befizetek x forintot, majd az első versenyen kizárnak, és ennyi. Aki meg kizár, az nem a versenybíróság, hanem az admin. Ezt kéne észrevenni. És ezalól ne húzd ki magad azzal, hogy akkor legyen mindenki admin.
    ''Visszakérdezek: te honnan veszed a bátorságot, hogy hiányos információk birtokában és úgy, hogy egy keresztül szalmát sem tettél az ügy érdekében megbírálj?'' Sajnálom, de az információim azon alapulnak, amit olvasok, és amit átküldenek mailben. Ha ez hiányos, akkor az információim is hiányosak. Nem voltam aktív résztvevője a fórumnak, megesik az ilyen. '' leveleid hosszát látva megértelek, mert valószínűleg grafomániában szenvedsz '' személyeskedjünk még, lécciléccilécci!
    ''Ha a versenyzők háromnegyede kiesett a versenyből és még nem járunk a futam felénél az adminisztrator vörös zászlóval jelezheti a futam végét úgy, hogy a chatablakba beírja: RED FLAG. Az éppen aktuális állás szerint hirdetünk eredményt''
    Itt a hangsúly megint a lehetőségen van. Lehetőség és valóság két különböző dolog. nem azt írtam, hogy ''jelezni fogja'', hanem azt, hogy ''jelezheti''. Előzetes megbeszélés alapján azonban erre valószínűleg soha nem fog sor kerülni''
    És hogyan beszéled meg előzetesen? A nem megengedett chat-en? Vagy a még versenyzők a célegyenesben alt+tab-olnak, és gyorsan írnak valamit a chat-re a gerisofton???
    ''Sajnos látszik, hogy semmit sem értsz az informatikához, mert akkor nem írnál ilyeneket'' -igen, nem vagyok járatos a serverek terén. De arról már hallottam, hogy a puding próbája az evés. És én az utóbbit támogatom.
    ''Tekintve, hogy te sosem jelentél meg pontosan és ki-be lépkedtél, ez valószínűleg neked gondot okozna'' -neked könnyű volt pontosnak lenni, mivel te hostoltál, B+. Nem tartozom beszámolóval neked, hogy mikor miért kések.

    ''Azért egyet elárulhatnál: miért veszed te ennyire komolyan ezt az egészet? Talán a sértettség motivál, hogy nem hagytuk rád a szabályzat elkészítését? Akkor talán még a jövő hónapban is várhatnánk, tekintve, hogy eljuttattam hozzád egy angol nyelvű szöveget, kérve fordítsd le, de azóta sem érkezett semmi. És te ajánlkoztál, nem én kértelek. Dale 2 óra alatt lefordította a második részt, pedig van elég dolga, talán több is, mint neked. Én is megtettem a magamét, mintahogyan a többiek is, de te egyelőre még semmit. Milyen jogon kritizálsz hát ilyen hangnemben? Mert néha megjelentél a szerveren? Szerinted ez mire jogosít téged?''
    Szerintem nem az én fejemre nőtt rá ez a téma, nem én írtam eddig 1000 hozzászólást a topikokba. Miért lennék megsértődve azért, mert nem én csináltam a szabályzatot, amikor a szabályzatot együtt kéne kidolgozni?
    Mindenkinek van elég dolga, és mindenkinek vannak prioritásai az életében. Ezt már kifejtettem a levelemben. Jogaim akkor lehetnének, ha tagja lennék a PH! ETCC teamnek. De erről lemondok, és a további szereplésről is lemondok, ahogy kialakul a közösségi döntés. Addig meg nem acsarkodok veled többé.

    20 éve a PH-n

  • tuctuc

    aktív tag

    válasz biker #1041 üzenetére

    Egy KÉRÉS mindenki felé: olyan nagyon nehéz lenne objektíven elolvasni azt, amit írtam??? Írtam én bármi olyat, ami az elmúlt 20-30 hozzászólást indukálta? Megsértettem én bárkit Superman-en kívül? És Superman-nek mindenképpen magára kell vennie azt a kritikát, amit egy 99%-os fordításért kapott??? Elő kell jönnie azzal, hogy én az ő személyét/munkáját/eredményeit/létezését bírálom?
    Hol bírálom? Idézze! Én kezdtem el a fórumon/levélben másnak a lejáratását? Ha meg úgy ítélitek meg, hogy messze lakom a bekötőúttól, akkor legyen az a baj, de nem azért írtam kiegészítést, hogy mindenki rámrepüljön, mint egy gittegylet. A szabályzat 90%-a jó, amit kifogásoltam, azt leírtam, mit tegyek most? Kinek voltak itt sorozatos hibái a versenyeken? És szándékosak? Senkinek. Nem értem. A stílusomért bocsánatot kértem a levél elején és végén is, Superman nyugodtan közzéteheti az első levelem, én már itt úgyis le vagyok járatva. Ott ugyanezt írtam le, csak több volt a hangulatjel benne. Arra jött egy kevésbé hízelgő válasz, utána meg a sorozatos provokálás itt, a fórumon tőle. Hagyja abba, kérem, mert a kultúrember-imidzse zuhanóban van nálam... Minden olyan dolog, amit ti egymás közt lebeszéltetek az elműlt két hétben, köztudottnak tekintetek. Köszönöm. Tényleg olyan szörnyű volt az a levél? (A személyes résztől eltekintve, mi ugye egy válasz volt egy személyes agitációra...) Hogy kellett volna írnom? Nyájasan? Azt hittem,már túljutottunk a pertun. Kérek mindenkit, hogy egy igen/nem e-mailt küldjön a maradjon-e tuctuc kérdésre az e-mailcímemre.
    Többet erről nem mondhatok.

    20 éve a PH-n

Aktív témák