Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz #40935168 #5631 üzenetére

    :):):)

    Én egyelőre eddig jutottam a hardcore-ságban, a többi még folyamatban (edzés után még tejsavófehérjét iszom, bár hamarosan elfogy és akkor már tojás- vagy marhahúsfehérjét veszek).

    Kókusztejjel/kókusztejszínnel - szerintem - nagyon jó a kávé :) csak ugye nincs minden sarkon, szóval hurcolni kell, vagy ebben kompromisszumot kötni néha.

    Azt bírom nagyon, hogy kiadós evés után sincs kajakóma.
    (hízni ellenben szeretnék, igaz, izomban - meglátjuk hogy megy majd ezzel az étrenddel)

    cool13: most pár perces olvasgatás után úgy rakom össze, hogy a p90x otthon edzős móka - amihez én nem vagyok elég kemény még. Pár eszköz van otthon, fekvőtámaszt meg ugye mindenhol lehet, mégis otthon ritkán állok neki. Egy adott rutin megszerzése után persze, ha lenne rendesen kitalált edzésterv (mint pl a p90x-nél), lehet hogy jobban menne mintha kitalálnom is nekem kell, nem tudom.
    MIndenesetre addig is, meglehet hogy aztán is, nekem jobban működik ha elmegyek valahova ha már eljöttem, kifizettem, akkor rendesen csinálom, emellett egyrészt segít edző bá hogy szabályosan csináljam (külső szem jobban látja, illetve otthon egész falas tükör sincs ahol látnám), másrészt ha más is ugyanazzal a gyakorlattal küzd mellettem, akkor az motivál engem is).

    A program ellenben jól összerakottnak, változatosnak tűnik, megfelelő elszántsággal otthon edzős arcoknak tök jó lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák