Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz m3ss #44606 üzenetére

    volt az is, kb...Shutter mod, auto iso 800-ig engedve (mar ott is eleg zajosch), 1/200 korul mar villogott az evfbe pirosan a 2.8, 1/200....szepen alexpos is lett a dolog...pedig nem negerbanyasz segget fenykepeztem a DeBeers 2km mely banyajaban...

    nem volt 1 deci az a kis maradek, bar fejbevagott...

    ezen akadok fenn en is, f/2.8nal ugyanannyi feny megy be, bar azon a pocs lyukon nem vagyok szentul meggyozodve, hogy tenyleg ugyanannyi feny tolakodik at a szenzor fele, mint mondjuk a sokkal nagyobb atmeruoju AFD-nel, ugyanakkorara lerekeszelve...egyszer ha lesz idom (kb, ha majd Patrik leeretsegizett) megnezem fej fej mellett, mit tud a 2 cucc egymas mellett..

    Zajt passzolom, D90-el ritkan volt az autoizo bekapcsolva, akkor is 800-ig max, de inkabb fix ISO200-on, de ugy remlik, nem volt ilyen zajos, bar sosem voltam igazan rakenyszeritve a magas iso-ra..

    mind1, nincs meg 1 hete a cuccos, holnap majd inkabb az en vilagomban (landscape) lesz jol kiprobalva, par kulteri portre a megfogyatkozott kiccsaladrol, oszt majd kiderul

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák