Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz JohnyBlue #3552 üzenetére

    Már meg miért? Engem jobban izgatott a tiéd, mert érdekel Montenegró és környéke. :)

    Ja még valami: Ha választanotok kell Plitvice és Krka között, hogy melyik nemzeti parkot nézitek meg (mondjuk idő vagy pénzhiány miatt), akkor egyértelműen Plitvice. 100x jobb :)
    Oda ősszel is vissza fogok menni, mert az egy szín orgia.

    Freddy: köszi, Isztrián soha nem voltam, és nem is tervezem. Nem akarok parasztnak tűnni, de ha külföldre megyek igyekszem kerülni a fajtámat a legmesszebbre, és a lehető leginkább kiszakadni az itthoni gondokból.
    Na most az isztrián szerintem több a magyar, mint a Balatonon, pont emiatt kerülöm :D

    Amúgy tudom, hogy Dubrovnik drága, tavaly voltunk ott. De pl. elsétáltam 50 méterre a Stari Gradtól, és találtam egy pincében egy olyan éttermet, hogy a két kezem összetettem érte.

    120 kn-ért egy négyfogásos kaját rittyentettek elém, amiben volt halleves, tenger gyümölcsei saláta, roston white fish, és egy gyüm9lcskosár desszertnek. :)

    Lokum szigete, az elátkozot sziget, tervben van a meglátogatása. Sőt majd megnézzük, mert elvileg Dubrovnikból indul katamarán járat, hátha megy egy Lastovora is, az egész sziget egy csodálatos nemzeti park :)

    [ Szerkesztve ]

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák