Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Real_Necro #5774 üzenetére

    No, elkezdem visszaolvasni a topicot, rettegjetek' :DDD

    A konkrét hsz-hoz: Épp a mostani hazai pályán van 3TB-s külső vinyó amin van lan csati, mehet a routerre. A brazosos mindenes helyett én már inkább Asrock H61MV - ITX + Intel G1610 proci párossal raknék össze gépet, árban alig több mint a brazos, fogyiban is ha nem lép oda az ember, de ha kell a kakaó állva hagyja a brazost, gyakorlatilag napi használatra is tökéletes egy HD7750 - nel jáccós gépnek is jó.
    Amúgy én is ilyen hörcsög típus vagyok, hogy összegyűjtök sok mindent aztán nincs szívem letorolni
    főleg azokat amiket még nagy szenvedés árán a betarcsazos net korában gyűjtöttünk :N

    Eperkutty: Azé a többség nem like-olja annyira a Linuxot, hogy nas4free-t pakoljon, meg ugye nem elég feltolni egy disztrót tudni kell mi mit csinál, mit hol állítol be és mit csinálsz ha valami kaki van. Ja és megjegyzem az erősen a 230V-s hálózat állapotán és az esetleges egyéb eszközökön (túláram védelem, szünetmentes, stb.) függ, hogy valóban biztonságban vannak-e a féltve őrzött cuccok.

    J. bravo: Milyen az a dinamikus csoportos izé és punnyadt 40-esek mennyi idő alatt halnak meg tőle? :DDD,

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák