Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz viharhozo #243 üzenetére

    Én most jövök egy versenyről 30 voltunk, ezentúl minden héten lesz. Lényeg a lényeg 3. lettem, örülökis meg nem is, az utcsó handbe 3:1arányban voltam esélyes.:(
    1-2hibától eltekintve, -amikre régen nem is figyeltem, sőt azt se tudtam mi az-, gyakorlatilag hiba nélkül játszottam, pozicióból nem hoztam ki a maximumot, illetve bekaptam 2 korai poziciós suckert, de felálltam. Úgyhogy így örülök végülis a 3. helynek.
    A végén 500-1000 volt a vak, nekem nem túl megnyugtató 5000körül volt a pénzem. Emelkedés után 700-1400nál erősnek éreztem egy A-5suitedot és bementem nagyvakjként, úgy hogy a sb csak megadott, gondoltam megilyed, 7-8al nem ilyedt meg.:( A flop 2-10-9volt nekem 4 színt adott neki ugyebár sorhúzólapot, turnre meg jött egy 7es.:( Kár érte.:(
    De mondom örülök hogy számottevő baromságot nem csináltam, és sokkal több lapot játszottam meg mintaszerűen mint rosszul. Gyakorlatilag talán 2szer vagy 3 szor volt showdown a többit vittem turnnél de volt amikor rivernél is meg flopnál is.
    Ebből sokat blöffel, örülök, ennyi.:)

Új hozzászólás Aktív témák