Keresés

Hirdetés

  • Rekordmagasba lökte az EPYC és a Ryzen az AMD-t

    ph Az asztali és a szerverpiacon még sosem mértek ilyen magas piaci részesedést a kisebbik CPU-gyártónak.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • viharhozo

    addikt

    válasz Matt-OPT #142 üzenetére

    Az A9-re flop elotti all-in nalam kimeriti a hazardirozas fogalmat, ugyh pech.

    A ket unnep kozott nyertem 5k-t egy partiban, az is eleg szerencses volt. Flopban harom (!) hatos. Kollega kezeben kiralypar. Olyanokat emel, amiket mindenki megtart, aztan a vegen all-in, viszont a negyedik hatos az en kezemben volt. :)

    Jut eszembe. Ha vki elsodlegesen jatszani akar, es nem penzt keresni, annak tudom ajanlani a mi modszerunket. Altalaban oten-hatan jatszunk, es aki koran kiesik, az nekiall bomlasztani. Ezert aztan a kovetkezot talaltuk ki:

    - egy kor hossza ket ora
    - az elso buy-in 1k huf
    - korlatlan szamu, egyre dragulo buy-in lehetoseg (masodik 1,5k; harmadik 2k etc.)
    - a ket ora vegen osztozas

    Az osszegek nyilvan izles es penztarca szerint valtozhatnak, a legnagyobb loss ebben a rendszerben 10k volt, bar a srac meg visszavasarolta volna magat 3,5k-ert is, de akkor raszoltunk, h nem kene.

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák