Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zénó1000

    csendes tag

    válasz corba #35 üzenetére

    Minek az a csuklópánt? Gondolom a gép összerakáskor használnád, hogy nehogy elronts valami IC-t. Nekem sem volt ilyenem amikor a gépemet összeraktam, aztán mégsem rontottam el semmit, pedig az első gépem és nem is vagyok szakmabeli.

    Az alaplapos kérdésedre: én anno két éve a Gigabyte-ot választottam. A fórumokban, tesztekben olvasgatva úgy tűnt nekem, hogy ez a legközkedveltebb gyártmányok közé tartozik, pontosan az általad is írt szempontok miatt, megbízhatóság, minőség, érthetőség, háttér támogatás, stb. Nekem gond nélkül sikerült összeraknom a gépet, azóta is jól működik. A fórumokban amúgy szinte mindegyik alaplapról olvastam jót is rosszat is, pl Gigáról is olvastam rosszakat is, nekem minden esetre bevált. Egyszer volt problémám a hálozattal egy áramszünet után. Nem akarta látni az internetet, sem a helyi hálózatot (a másik gépemet :) ). Valami hülye üzenetet írt ki, már nem emlékszem igazán, mintha hardver problémára utalt volna, a hálózati vezérlőt vagy mit hibáztatott, miközben amúgy minden driver rendben volt, az xp eszközkezelője sem mutatott kérdőjelet. Akkor olvasgattam fórumokban és láttam, hogy más Giga tulajoknak is volt ilyesmi gondjuk, de igazából más alaplapokról is írtak ilyen problémákat. A lényeg, hogy a megoldás roppant egyszerű volt: BIOS reset, aztán kész ment újra rendesen. Azóta semmilyen probléma nem volt vele.

Új hozzászólás Aktív témák