Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Ck. #9127 üzenetére

    at akartam hozni penzt a bankszamlamrol paypalra,

    A top uppal? De már abból is van kétféle verzió. Melyiket használtad? Az unicredites átutalást vagy a másikat?

    Egyébként meg vásárláshoz semmi szükség arra, hogy a paypalon legyen a pénz, elég ha bankkártyát rendelsz az accounthoz és azzal ugyanúgy tudsz fizetni, mintha egyenlegből fizetnél.

    A paypal persze par nap mulva zárolta azt az összeget amit eredetileg akartam, es mivel a számlámon nem volt eleg fedezet, igy mínuszba ment.

    Ez meg nettó hülyeség, mert ha utalsz unicreditbe, akkor a banki átutalás összegét, ha le van könyvelve, ha nincs már levonják előre, függetlenül attól, hogy a címzett számlájára mikor kerül a pénz. Ha meg bankkártyával fizettél, ott meg eleve a tranzakció után AZONNAL zárolják a pénzt, aminek CÉLJA, hogy míg nem könyvelik a tételt, addig ne költhesd el újra a zárolt összeget.

    Ezek után már csak arra lennék kíváncsi, hogy melyik bank értelmezi másképp a fenti gyakorlatot?

    Egyébként a paypalra került összeget ingyen kikérheted a bankszámládra. Szóval nem értem a problémát.

Új hozzászólás Aktív témák