Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • San398

    őstag

    válasz Genji #27777 üzenetére

    Szia. Én ugyan nem vagyok expert csak játszogatok de az rögtön feltűnt hogy a bal oldalon a "Purity of flesh"-nél lévő 4 kirakott life pont felesleges mert CI karid van így se a life se a chaos resist nem kell. A POB szerint a cold és lightning nincs meg 75% az okozhat problémát. "Purity of flesh"-nél lévő négy pontot szedd vissza meg egyet a "Mystic bulwark"-nál a mana pontot , ezeket kirakod a "Void barrier"-ig így meg lesz a resist, több ES lesz. Szerintem megéri ránézni Karvarousku karakterére [link] ő már kb. a harmadik ligáját csinálja egyfolytában ED, Blight karakterrel.

    -----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Genji #27777 üzenetére

    Ránéztem mégegyszer a buildedre.
    1. Wicked Ward, kb. minden CI buildnek kötelező
    2. cuccok. ES-t adó cuccod legyen minden, most kb. 6,7k ES-ed van PoB szerint, ez CI-hoz
    kevés. Legyen 10-12k
    3. Arcane Will: 3% manád megkapod ES-nek (a cuccok lecserélésével jobban jársz sokkal, de ha sok manád lesz, akkor ez is egy jó opció)
    És néhány javaslat:
    Foresight, és ami a környékén van. Csak ES-t ad.
    Amit San398 írt azt mindenképpen törölném, tényleg tök felesleges, de én lehet helyette azt az egész lenti ágat is törölném. Zealoth's Oath akkor kell, ha "rámész" a life regenre, nem tudom ezzel hogy állsz, igazából elhagyható szerintem, de ez annyira nem feltétlen evidens.
    Ha a cuccokat lecseréled, akkor szerintem a Written in Blood 4 pontja is elhagyható, helyette a CI-tól balra lévő jewel socket felé mennék (1 pontot ezzel nyersz) és megmarad az elvesztett socket. Plusz ebbe cluster jewelt is rakhatsz.

    itt a pastebin, amit csináltam (cuccokhoz nem nyúltam): https://pastebin.com/5aXH4Zvm

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák