Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3plica70

    aktív tag

    Üdv
    Számomra érdekes, hogy ennyire hidegen hagyja itt a gamereket ez a jó kis free játék.
    Kereken 2 hónapja telepítettem és 16 évvel ezelőtt az UT-val történt meg velem az hogy naponta játsszak valamivel. :DDD
    Ebben a 2 hónapban is sokat fejlesztettek rajta. Sajnos a Tutorialban való játékból kivették a karakter fejlődés lehetőségét ami kicsit bosszantott. A "rendes" játékékokban teljesen máshogy kell karaktert választani, mert mindenki pontlövő karakterekkel sunyin kemperkedik és szinte a feladattal nem is nagyon foglalkozik. Arról nem is beszélve hogy hosszú perceket kell várni mire betesz egy játékba. Érdekes módon Tutorialban rengetegen nyomják, szinte azonnal gameba rak, és sokkal jobban csapatjáték van és a feladatra koncentrálnak. Nekem ez jobban bejön.

    Azt mondták róla hogy szegény ember Overwatch-ja...hát nem tudom, bő egy hete megvettem azt is kíváncsiságból. Tényleg van hasonlóság benne, de azért valahogy más a kettő. Palladins szerintem pörgősebb, bár lehet azért mondom ezt mert Overwatchban nagyon kezdő vagyok és még egyelőre a karaktereket kóstolgatom.

    Szóval nem értem miért nem pörög jobban ez a topic, megérdemelné ez a jó kis game :D

  • R3plica70

    aktív tag

    válasz zone #10 üzenetére

    Egyik jó barátomnak köszönhetően, aki kölcsön adta hétvégére az accountját, volt alkalmam kipróbálni mielőtt megvettem. Nem tudhattam előre hogy lesz ingyenes próba lehetőség. :)

    Köszi az útmutatót a csapat összeállításról, de sajnos kétlem hogy a játékosok figyelembe veszik a karakter választásnál hogy balanszban legyen a csapat. Azt a karaktert játsszák amit szeretnek. Én sem vagyok kivétel :D Ezt a részt javíthatnák és hasonlóan Overwatchoz a csapat összeállításánál figyelmeztethetne hogy túl sok van valamelyik rankból/castból és esetleg hiányzik valamelyik.

    Alapvetően úgy alakult hogy én is inkább Damage karakterekkel játszok.
    Bombking - kedvencem, ha jól célzol vele rendesen lehet vele sebezni, de ugráló, fedezéket használó karakterek ellen nem jó a lassú fegyver miatt
    Cassie - jó sebzés, jól kell tudni célozni és közben mozgásban lenni
    Ruckus - sztem igen jó a sebzése és a pajzs, viszont lövés közben nem lehet vele mozogni
    Viktor - lehet vele apritani, de ritkán tudok vele játszani, elsőként nyúlják le :)
    Drogoz - aki tudja kezelni a rakéták lassúságát és a repülés képességét sokat sebezhet vele
    Barik - mostanában ez a kedvenc, kicsit lassú de a pajzsot és a telepíthető tornyokat ha jól alkalmazod sokat segitesz a csapaton
    Sky - igen alattomos dolgokat tud művelni oldalról, hátulról meglepve az ellent
    Ritkán még Androxus-t és Evie-t is megjátszom.
    A Healer/Support karakterek más gondolkodás módot követelnek sztem, itt Grovert szeretem leginkább. Egy kialakult csapatban fontos tényezőként magaménak tudnám érezni ezt a karaktert is.

    Egy kérdés, mi az a gyenge ulti? :D

  • R3plica70

    aktív tag

    válasz Monoton #12 üzenetére

    Nekem az a bajom a játékkal, hogy competitive játékmódba többször sokáig kell várni, amíg betesz.

    Egyetértek, én is írtam fentebb ezt a problémát, bár én max Casual-ban tudok játszani a Competitiv mód még nem elérhető. Mintha nem játszanának elegen, pedig egy mai cikk szerint ez nem igaz:
    "Todd Harris, a Hi-Rez feje elmondta, hogy a Paladins fogadtatása elképesztő, a free-to-play lövöldével csak Steamen több mint 4 millióan játszanak, az egy adott időben online lévő játékosok száma pedig rendszeresen 40 ezer fölött van." (forrás:GameStar)
    Ez az egyik ok a másik pedig hogy Casualban rengetegen a saját kis önálló csatáikat vívják és kempelnek, nem a csapatjátékra és a feladatra koncentrálnak (tisztelet a kivételnek).
    Tegnap összerakott egy olyan csapattal, ahol mindenki előre ment az ellenfél bázisához és ott gyilkolták az ellent, miközben a Payload/kocsival nem foglalkoztak, teljesen egyedül kísértem végig mert ugye meg sem mozdult volna egyébként.
    Én emiatt nyitottam OW felé.

    [ Szerkesztve ]

  • R3plica70

    aktív tag

    válasz zone #14 üzenetére

    Az esetek 90-95%-ban igen.
    Akkor én a maradékba tartozom. És ezért a játékot teszem felelőssé, mert sem a tutorial sem a játékmenet nem utal ennek a fontosságára és nem szabályozza.

    A pipálós részre ma figyeltem fel én is, eddig nem tűnt fel.

    Gyenge, az erős ellentéte.
    Akkor másképpen kérdezek mert nem érted a kérdésem. Mi az az ulti ?
    Én nem LOL-ozok nem WOW-ozok, meg fogalmam nincs milyen ilyen játékok vannak, még csak játékmenetet sem láttam eddig egyikből sem, mert ezek engem nem érdekelnek. Fogalmam nincs és nem is nagyon látom hogy rávezetne a játék, hogy mi értelme van kártyáknak, skineknek, arany meg gyémánt vagy mi gyűjtögetésének. stb ezért nem is értem az ilyen fogalmakat hogy ulti. Ez a játék pedig valamiért megfogott és így tudatlanul is élvezem.
    Én egyszerű ős aréna FPS játékos vagyok, egyszerű mint a faék, felmérem a pályát, a fegyverek adta lehetőségeket, megyek és pusztítok, szóval így kérném a magyarázatot ha lehetséges :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • R3plica70

    aktív tag

    válasz savior #16 üzenetére

    Pontosan erről beszéltem én is.
    Sajnos a training módból kivették a fejlődés lehetőségét/elszámolását, gondolom azért hogy ezzel próbálják rávenni a játékosokat, hogy inkább a Casualban játsszanak. Jó lenne ha visszatennék.

  • R3plica70

    aktív tag

    válasz .DLL #71 üzenetére

    Hogy erre mi szükségük van :F De főleg annak aki ezt megírja, hogy nem szárad le a keze :W

    Én mostanában keveset játszom, és a kártyákkal is most kezdtem el ismerkedni :B
    Ha valaki expert user adna egy kis útmutatót ezekre vonatkozóan azt megköszönném :R

  • R3plica70

    aktív tag

    válasz Krisszer #73 üzenetére

    Hálás köszönet a válaszodért, igyekszem kiismerni a kártyákat :R
    Ilyen karakter fejlesztős, lapokkal variálós játékot nem igazán játszottam eddig, zavar is egy kicsit :B.
    De egyik meccs alatt rámszólt az egyik koma, hogy jó lenne ha vásárolnék dolgokat és feltuningolnám a karaktert...csak pislogtam mint hal a szatyorban.
    Így 47-hez közel már az én reflexeim se a legjobbak, és nehezen igazodom ki ezeken a lapokon is, de amíg élvezem addig játszogatok.
    Amennyire utáltam Torvaldot ellenfélként mikor megjelent, ahhoz képest mostanában csak vele tolom (UT-ban is inkább a védő/support pozíciót kedveltem ), de Barik és Bomb King is kedvenc :D

Új hozzászólás Aktív témák