Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zone

    őstag

    válasz R3plica70 #15 üzenetére

    Én ranglistás, nem casual meccsekről beszéltem. Nehezen bírtam a casual-ban való kiszenvedést, hogy elérjem a kompetitívhez szükséges feltételeket.
    Az ulti az ultimate rövidítve, a legerősebb, leglassabban feltöltődő "E" képesség.

    A kártyáknak annyi értelme van, hogy egy kicsit az adott pályához, ellenfélhez tudod alakítani a karaktert. Ebben a játékban ugye nem lehet meccs közben karaktert váltani, mint az Overwatch-ban vagy TF2-ben.
    A skinek azért kellenek, mert a készítők nem jótékonyságból üzemeltetik a szervereket és fejlesztik a játékot, tehát valahonnan bevételt kell szerezniük. És sok ember vevő a digitális javak gyűjtögetésére vagy a karaktere egyedibbé alakíthatóságára.
    Az arany jutalom a lejátszott játékért, amiből alap skineket, kártyákat vagy karakterhangokat vehetsz. A gyémánt pedig az egyedibb, különlegesebb dolgokra költhető. Persze csöpögtetnek egy kicsit hetente az aktív játékosoknak, de ezzel is csak ösztönözni akarnak, hogy a fizetésed egy részét gyémántokra költsd. Az újabb skin szettek 600 gyémántba kerülnek, és hetente max 50-et kapsz ingyen, tehát ha nem bírod kivárni, fizess.

    (#16) savior
    a csapatjatek is jobb
    Nem lehet, hogy csak úgy tűnt? Mert training alatt botok ellen játszol és azok a célpontra hajtanak, és emiatt a te csapatod is a közelben van.

    YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

Új hozzászólás Aktív témák