Hirdetés

Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    OFF
    És ez így egy jó nap...lett volna, ha kedves Tommmy barátunk betartja, amit megígért!
    Megvettem volna mindent azon az áron, amit ő szabott meg, leautóztam volna oda (200km oda-vissza). Többször is felhívtam telefonon, megbeszéltünk (majdnem) minden részletet. Csütörtök délután még felhívtam, hogy elkérjem a címét, ahol a gépet megvehettem volna, ekkor jött az első meglepetés. Érdekes okokra hivatkozott, hogy nem tudja még egyelőre eladni a gépet, de megígérte, hogy péntek (ma) legkésőbb 13 óráig felhív. Persze ezt nem tette meg. Csütörtök délután és a mai napon is többször is felhívtam, hogy megmondjam, legalább a procit adja el. Nem vette fel a telefont, nem is hívott vissza! A gépem közben meghirdettem, hogy eladnám, több vevő is jelentkezett rá, de ugye amíg nincs meg az új gépem, addig a régit sem adom el! Tommmy: neked csak annyit, hogy legalább annyi lett volna benned, hogyha már a géped nem akarod eladni, legalább felhívsz engem (főleg úgy, hogy előzetesen megbeszéltük, hogy hívni fogsz), hogy ne várjak feleslegesen! Egyébként már megvan az új gépem, csak valamivel jobb, mint amit ő kínált! A ház és a táp DTK, az alaplap deluxe változat, és az alaplap kivételével minden vadi új és így is alig volt drágább, mint amit ő kínált!
    Köszönet Viktorhnak az alaplapért! Meg annak a 4-5 boltnak a cuccokat, amiket kénytelen voltam náluk megvásárolni, mert sajnos vannak olyan emberek, akik olyan dolgokkal hitegetik az embert, amiből végül semmi sem lesz!
    ON

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Aktív témák