Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz oxox #6217 üzenetére

    Abban igazad van ha fixen mindig lenne 1-2 ember akivel tudnék együtt menni, leosztott szerepekkel akkor jobban menne. Az is lehet, hogy kicsit magasabb szinten is meg tudnék ragadni, de az is biztos, hogy olyan nagyon sokat nem téved a rendszer. Az egy liga feljebb az a maximum amit el tudnék képzelni magamnak. Személy szerint reálisnak érzem az arany ligát nekem, az mondjuk rosszul esne ha ezüstbe lezúgnék, de túlélem ha véletlen bekövetkezne.
    Még a placement meccseket felvettem anno, egy részét visszanéztem már, sajnos annyi időm nincs, hogy minden meccsel ezt tegyem, de az biztos, hogy nagyon tanulságos. Utólag számtalan apró hibát (és néhány nagyobbat is sajnos) találok a saját játékomban amit a mostani fejemmel is észreveszek. Voltak meccsek amiket jobb játékkal megnyerhettünk volna szerintem és akkor csak a saját dolgaimról beszélek. Persze volt olyan is, hogy csapattársak csináltak ordító hülyeségeket és ezek bosszulták meg magukat. Szóval én azt mondom, hogy mindenki elemezze a saját játékát ha solo-ban játszik és azt próbálja meg javítani, csak így lehet felfelé menni. Az biztos, hogy mindenféle emberrel össze fog rakni a gép, lesznek ügyesek és kevésbé ügyesek is. Még azok is szoktak csapattársakra panaszkodni akik grand master szinten vannak...

Új hozzászólás Aktív témák