Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pechman8

    aktív tag

    válasz Ghostface #13231 üzenetére

    Hát, tegyük fel mindent jól csináltál, (Wlan enable) és WPA-PSK-ban sem írtad el a jelszót, és ha a MAC szűrés nincs bekapcsolva akkor, egyszerűen jónak kell lennie. pont. szépen is néznénk ki, ha főiskola kellene, egy otthoni rituhoz.

    Az én véleményem: A Te gépeden van net, utp-vel? Akkor vagy a ruti wifije nem jó, vagy az usb. Az ember mindig magában keresi a hibát amikor a hardver rossz... (Az jutott még eszembe, hogy tapasztaltam olyat is, hogy az USB stick nem volt hajlandó rendesen működni csak egy számára kitüntetett portban. Dugd át esetleg másik usb-be.)

    Tapasztalat: Az egyik haverommal szoktunk FEAR Combat-ozni, az Ő "régi" gépét a fiának adta. Magának épített egy újat és nem akart zsinórozni ezért vett egy drága ilyen 150-es rutert, (Nem tom pontosan milyet asszem Netgear-es volt) és egy PCI-E-es Wifi kártyát, bazi nagy 3-as antennával (pénze az vót) , arra gondolva, hogy ha csak a fele igaz akkor is megy 75-el. Erős a jel, alacsony marad a ping, ami "nem hátrány" a Combat-ban. Hát a gyakorlatban annyira sz**r volt, hogy 2 nap görcsölés után visszavitte, és hozott egy olcsó TP-Link 542-g-t. Azóta minden tökéletes! Minden ment simán!... Nekem is egy MSI RG54SE-II -m van otthon, (A cégnél az más.). Soha gond nem volt vele, amit el is vártam. Ma is ilyet vennék. A wifi is mindenhol max (3,5-szoba panel.)

    Szóval ennyit tudnék erről írni, ahelyett, hogy írnék valami igazán "szakmait". Remélem segít valakinek!
    Bízzatok magatokban!...

    [ Szerkesztve ]

    Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

Új hozzászólás Aktív témák