Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stangli

    senior tag

    Egy kis OTP-s sztori:
    megszüntettem a bankszámlámat... megnyugodtam, hogy nem zaklatnak többet...
    telnek a hónapok és bő fél évre rá küldtek egy levelet, simán, semmi ajánlott vagy tértivevény... az szerepelt benne, hogy fizessek be 3000ft-ott, mert hanem Bár listára raknak meg szolgáltassam vissza a kártyámat, mert több hónapja tartozást mutat az egyenlegem, ennek köszönhetően bevonják...
    következő a lényeg,
    1, mivel fél ével a levél megküldése előtt előttem vágta ketté az ügyintéző így nem volt mit leadnom,
    2, mivel megszüntettem a bankszámlaszámot, így nulla forint tartozással feléjük és nulla forint követeléssel távoztam a bankfiókból.
    erre fel bemegyek a bankfiókba rákérdezni, hogy mi a manóért is akarnak tőlem 3e-t behajtani, amikor nulla forint volt az egyenlegemen és papírom is volt róla, hogy ténylegesen megszüntették a folyószámlát...
    erre pár hümmögésen túl nem hallottam semmit, telefonál az ügyintéző, odahívja a főnökét. ismételten hümmőgés... gondolom magamban fasza... hümmőgni tudnak de büffőgni nem, hogy az érdeklődő tudja mi a fene is jár a pofa zacskójukba...
    rámnéz, elkéri a papiruszt amit szorongatok, amin rajta volt, hogy megszüntették a számlámat. x-elget nagyban. felsóhajt. és annyit mond elnézést, nem kapok több levelet.
    kérdem én, mi a fenének zaklatnak azután is hogy megszűnt a kettőnk közötti szerződés?
    nem hiába szüntettem meg, szar volt mint a trágya... ha meg bementem ügyintézni mosoly helyett, olyan tekintett várt, hogy húzzá mán köcsög, van jobb dolgom is...
    komolyan mondom egy bank sem annyira böszme, mint ez az OTP,
    amint a neve is sugallja, add ide a lóvét aztán meg
    O-vatosan
    T-akarodj a
    P-icsába

    Köszönöm a szót :W
    :((( :((

Új hozzászólás Aktív témák