Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #25 üzenetére

    Hupsz, megint eltelt egy év.
    Eljöttem az előző posztban említett melóból. Jó döntés volt. Az ott elvégzett sulit ki kellett fizetnem. 460 ezer forintot fizettem vissza. Nem esett jól, nem volt kevés. Elmentem egy bútoripari céghez droidnak. Élzárógépen múlattam az időt, állandó délutánban. A koronavírus okán el kellett jönnöm innen, elfogyott a meló. Legalábbis ez volt a hivatalos verzió. A vírus elment, meló megint van, de nem marasztaltak. Ahogy körülnéztem, rájöttem, hogy azokat küldték el, akik be voltak jelentve. Akinek nem kell minden nap a meló, azokat megtartották. Nem is értem, a mai világban feketén dolgozni/dolgoztatni?! Na mindegy.
    El tudtam helyezkedni rögtön egy másik cégnél. Dohányipari gépeket szerelek össze. Tetszik.
    Nyugis meló, nem basztatnak. Kamatozik az iskolába ölt idő és pénz. Ma kapom itt meg az első félhavi fizumat. Remélem nem kell csalódnom.

    A kislányom nől, cseperedik. Bár 99%-ban nem az én érdemem hanem a nejemé, de nagyon büszke vagyok a kislányomra. Korát meghazudtolóan okos, értelmes, és hihetetlenül cuki.

    Imádja az állatokat. Mi meg őt :D

    A költözésen és a lakásfelújításon túl vagyunk. Nem volt egyszerű. Sokat vitatkoztunk, veszekedtünk. Megviselte a házasságunkat rendesen.
    Pár új arc belépett az életembe, többen meg ki. Utóbbiért hálás vagyok. ;)
    Volna még mit írni, de ébredezik a kis család.

    Ui: Az Amiga örök, így most is van egy A500+ két megz chipram-mal, meg egy Classic520 turbinával. Állat4000. Az AGA chipset viszont hiányzik... :(

    Rip and tear

Aktív témák