Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bonasera

    tag

    válasz Kolli7 #7712 üzenetére

    Kolly!

    Akkor én vagyok a kivétel..., mert nálunk csak elméletileg szakemberek vásárolhatnak, az én shoppom nem a nagy vásárló tömeget célozza meg... :( Sajnos nem árulok, játékot, könyvet, egyéb olyan terméket, amit esetleg minden családban legalább 1x vásárolnak, én műköröm alapanyagot, és hozzátartozó kellékeket árulok, amit ugye nem vesz az átlag ember...
    A regisztráltjaim fele sosem rendel, mert azt sem tudja hogy kell használni az anyagokat, így nincs kit elriasszak, azzal, hogy vásárlásra kötelezem.

    Nekem a célom az lenne, hogy aki eddig nálam vásárolt műkörmös szakember, az ezután is nálam is maradjon, ne menjen át másik shopba, mert konkurencia az van dögivel :O . Mi minden rendeléshez több ezer Ft-nyi ajándékot adunk, így próbáljuk megtartani a vásárlóinkat, de szeretnék még több plusszt adni nekik, ezért lett volna számomra is szimpatikus ez és a hűségpontos a kiegészítés is. Azért kérdeztem Marsyt, hogy megoldható-e valami opcióval, hogy aki vásárol - vásárolt az vehessen csak részt a játékban, mert pl: regisztrál Pista bácsi, és ő nyeri a " kétkezes uv lámpát" akkor mi a jó fenét kezd vele, mikor azt sem tudja mire való... :W

    Remélem így már tisztább képet látsz miért aggályoskodtam a "csak" regisztráltak miatt! :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák