Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz cozmo #4703 üzenetére

    Nálunk mindenki Postai utánvéttel ill. postán szállítva kapja a csomagját, a lakhelyétől függetlenűl, tehát nekem nem kell a Megye...

    Nálad tényleg van értelme, ha ennek alapján szűrni tudod a bp-i és vidéki Vevőket.

    Szerintem a Vevő csak egy Szállítási címet tud megadni a megrendeléskor, legyen akárhány cím a Címjegyzékében!
    Az nem jó, ha a beregisztrált címe alapján számolja a rendszer a szállítást, mert sokszor a Vevő más címre kéri a kézbesítést, mint a lakcíme.

    A születési dátum kérése regisztrációnál : szerintem ez tökfölösleges (vevőbosszantó!) kérés, amire szinte senki sem a valódi adatát fogja megadni!!!!
    FŐLEG, ha még kedvezményt is ígérsz a szülinapjára (ismerve a magyarok csalafinta észjárását) ezzel szépen lehet ügyeskedni! :DDD
    Pl.: egy közeli dátumot ír be, hogy minél hamarabb kapjon kedvezményt...
    Vagy : egymásután többször regisztrál, így szép sorban akkor kapja a szülinapi kedvezményt, amikor akarja...

    Mi lenne, ha a levásárolt cuccok értéke után adnátok kedvezményt a következő vásárlásokra? (Így érdekelt a Vevő, hogy minél többet vásároljon, lehetőleg 1 regisztráció alatt fusson minden megrendelése. Ez a rendszer kedvezőbb a törzsvásárlói rendszer kialakításához.)

    Amúgy nálam a Megye beírása ott is megbukott, hogy a Vevők 80%-a rosszul írta be a Megye nevét (már az is elég, ha ékezet nélkül!), innentől kezdve a rendszer nem hozza össze a Megye névlistával... :O
    (Pl.: Szabolcs-Szatmár-Bereg helyett beírja, hogy Szabolcs... A rendszered ezt nem tartja nyilván, javíthatod és a szállítási költség sem működik!)

    Erre az lenne a megoldás, ha legördülő ablakból választhatna a Vevő a Megye-nevek közül, mint az Országok esetében! :K
    Ez kiszűrné a hibás beírást, megszabadulnál egy csomó fölösleges melótól.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák