Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaoszTom

    aktív tag

    válasz [HUN]Tyson #44 üzenetére

    A biztonsági kérdés:

    http://www.oscommerce.com/community/contributions,1359/category,all/search,Admin+Access

    innen le tudod tölteni Admin Access kiegészítést, amitől az admin rész jelszavas lesz, és nem kell .htaccess

    Én az első nagy warning-ot úgy tüntettem el, hogy a PHPMyAdmin-ban az SQL futtatásban lefuttattam ezt az update-et: (Előtte létrehoztam a webshop gyökerében, és az admin gyökerében a tmp mappát.

    UPDATE configuration
    SET configuration_value = 'tmp'
    WHERE configuration_key='SESSION_WRITE_DIRECTORY'

    Aztán, volt még egy hibaüzenet, amit az install könyvtár törlésével oldottam meg, és végül az utolsó hibaüzenet eltávolítása:

    Az includes\header.php -ben egészítsd ki ezt:

    if ( (file_exists(dirname($HTTP_SERVER_VARS['SCRIPT_FILENAME';]) . '/includes/configure.php')) && (is_writeable(dirname($HTTP_SERVER_VARS['SCRIPT_FILENAME';]) . '/includes/configure.php')) ) {

    ERRE:

    if ( (file_exists(dirname($HTTP_SERVER_VARS['SCRIPT_FILENAME';]) . '/includes/configure.php')) && (fileperms(dirname($HTTP_SERVER_VARS['SCRIPT_FILENAME';]) . '/includes/configure.php') & 18) ) {


    ''& 18'' csak a különbség, ne kérdezd mire jó, de eltűntette a warningot. :D

Új hozzászólás Aktív témák