Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz acidrush #6630 üzenetére

    A rendszer nem feltétlenül dob a Kosár oldalra, csak akkor, ha te az Admin oldalon ezt állítottad be :
    Admin > Főbeállítások > Webáruházam > Kosár megjelenítése a termék hozzáadása után...
    True = Amint a Kosárba teszel valamit, a Kosár oldalra kerülsz
    False = Ha a Kosárba teszel valamit, a termékoldalon maradsz, csak akkor mész a Kosár oldalra, ha a Bevásárlókosárra klikkelsz (vásárlás végén)

    Szerintem a "True" beállítás azoknak kedvez, akik csak 1 féle terméket akarnak venni és más nem érdekli őket.
    Akik több terméket vásárolnának, azoknak halál idegesítő a Kosár oldalra kerülni minden kattintás után és utána újra keresgélni, mit is akartak még?

    Több webshopban tanulmányoztam ezt a dolgot és arra jutottam : az a Vevőbarát beállítás, ha nem dobja a rendszer a Vevőt mindig a Kosár oldalra! Oldalt szépen telik a Kosara, ezt figyelemmel tudja kísérni és csak a vásárlás végén megy a Pénztárhoz.

    Az viszont igaz, hogy a Kosár oldal alján ott kell(ene) lennie a "Vásárlás folytatása" gombnak. (Explorerben és FireFox-ban is megnézted?) :F

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák