Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekünk elég sok gondunk volt múltkoriban a postával... Sorra jöttek vissza a csomagjaink, volt amit 3x is visszadobott a Posta!
    ''Címzett ismeretlen'' meg ''Hiányos cím'' feliratokkal...

    Kész rémálom volt az életünk!!! :O

    Nagy nehezen kinyomoztam, hogy azért szívatnak minket, mert ha nincs a csomagon emelet/ajtószám, már ki sem viszi a postás, ő ugyan nem keresgél, még aznap visszaküldték a feladónak...

    Ha nem volt kiírva a címzett neve a postaládára, vagy a kapucsengőre (hiába ismeri a postás, mert naponta visz neki leveleket) akkor sem vitte ki a csomagot...

    Pár napig csináltam, hogy visszahívtam minden megrendelést leadót : diktálja be az emelet/ajtószámot és írja ki a nevét léci...

    De ez rogyasztó, meg költséges, meg időigényes, van aki havonta 1x kapcsolja be a mobilját.

    Na, erre kitaláltam, hogy a Regisztrációhoz beírtam :

    Vezetéknév : .......................................... kötelező [Postaládán szereplő]

    Keresztnév : .......................................... kötelező [Postaládán szereplő]

    Utca, házszám (emelet/ajtó) : ........................................

    [kép]

    Az új címek beírásánál is ugyanez az oldal jön elő, tehát mindig figyelmeztet, hogy KELL emelet/ajtószám is és a postaládán szereplő nevet írja a megrendelésre (aki pl. albérletben lakik).

    Nálunk többen rendelnek munkahelyre, ezért azt is odaírtam, hogy a Cégnévhez írja be a munkahelye nevét... Vagy ha Áfás-számlát kér a cégének.

    >>> includes/languages/hungarian.php (190-220. sorok közt)

    Szóval, nálunk ez a kis kiegészítés remekül rendezte a postai zűröket. :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák