Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #2197 üzenetére

    * Kihagytam, hogy pl. angol nyelvnél ez a "kitoldja az agyam" nem működik olyan jól, ezért lesz közepesen hangosra állítva a film, ha angol nyelven nézem (vagy olvashatom a feliratot, mint egy totál süket még akkor is, ha egy vígjátékot nézek, csak mi van, ha mégis eldördül egy pisztoly benne, vagy összeütközik két autó...). Ugyan ez van a halkan angolul beszélő élő emberrel (úgy jön át, mint ha angolul nem értenék, de írásban vagy felemelt hanggal érteném én, csak "latapadva" nem, mert az "autocorrect" csak anyanyelven megy).

    Jó, tudom, "hatalmas egzisztenciális probléma", de ez most csak első példa, ami beugrott.

    Ja, és OFF: Nem, még az életben soha egyetlen rossz szót nem szólt a szomszéd, pedig már kérdeztem is, mikor beszélgettünk (nem vagyunk barátok, de én néha segítek neki IT cuccokkal, ő "izommal", de pl. vannak gyerekei, akik biztos élesebb hallásúak, mint mi...). Ilyen téren picit túl "szociálisan érzékeny" vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák