Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Szakorvosoktól és bőrgyógyászoktól mentse meg az embert az Ég!

    Az orvos is ember és tévedni emberi dolog. :(((

    2001-ben a házi dokim merő jó szándékból lassan kifejlődő ekcémás, allergiás eredetű bőrbajommal, ami legvégül az egész testemet elborította, elküldött bőrszakihoz, az meg rám nézett az asztala mögül, halkan kért egy cetlit a másik csajtól, kitöltötte, majd írt egy receptet is. A lapon meg az állt, hogy ezzel kérhetek rüh-irtót a gyógyszertárban.
    Én marha kiváltottam, bekentem vele magam, mire a nagyobb, gyulladtabb kiütésekről lemarta a bőrt... 1 hónapig véres, gennyes volt a lepedőm minden reggel, mert ugye utána már k.b.ottul viszketett az egész bőrfelületem, a folyamat nem állt meg, és a Syncumar miatt a kicsi elvakart ''rügyeim'' is petyegették véremmel az ágyamat.
    Végül kikötöttem a gyulai kórház bőrosztályán, ahol 10 nap alatt, ma se tudom mivel, tippem szerint egyszerű, de ütős gyulladáscsökkentőkkel, meggyógyítottak. Még egy hónap telt el, és az agyonvakart, de behegedt felső hámrétegem magától levált. Olyan voltam, mintha egész testem leégett volna, és most foszlányokban tépdesném le magamról a felső réteget.
    El lehet képzelni, hogy 2001 forró nyarán lepukkant bőrrel mennyire jól éreztem magamat, főleg azt, amikor rájöttem, hogy a bőrszaki egy nagy ************ stb. Azóta is vannak kisebb-nagyobb bőr bajaim, de akkor lásson újra egy ilyen szakbarbár, amikor a saját melanómáit számolgatja.

    A mandulás esetek meg beillenek rémálomba. Valóban isteni csoda, hogy az orvosok nem fizetett hóhérok...

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák