Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reag3nS

    senior tag

    válasz DEx- #35 üzenetére

    Én is megjátszottam ugyan ezt 3-4 hónapja :D jó sokára hívtak fel, kb. 1 hónap volt. Nekem VDSL-t nem is mondtak csak kábelnetet (amiről tudtam, csak tartottam mindig is tőle). Ennyiben is maradt akkor. 1 hete megint megkerestek, hogy kábelnet mellé ha most szerződöm, akkor kapok egy 4GB-os pendrive-t, meg egy pólót. :D Ki is próbáltam (bár nem az ajándékok miatt, már költözöm és kell oda valami) határozatlan idővel a kábelnetet (4/0,5 ami 4500+1000 FT a határozatlan miatt). Be is kötötték hamar, csütörtök óta töltök, pingelek folyamatosan. A sávszélesség teljesen rendben van, még több is, a ping viszont olyan, amilyet vártam: instabil. Éjjel kettőkor is 8-15 között ugrál, van mikor 20 felett is van, csúcsidőben ugyan ez csak 30 ms fölé is ugrál. FPS játéknál ez nagy hátrány. ADSL-nél ugye ez éjjel, nappal, akár csúcsidő, akár nem oda van szegezve a mutató a 10-11 ms-ra!

    Ha digitalvac fog szolgáltatni VDSL-t, akkor valóban nagy esély van arra, hogy inviteltől fogja bérelni. Nekem a LAN net kiépítésére ősz végét mondtak. Az 3 hónap. Nem fogok aláírni hűséget, vállalom a +3000 FT-ot, ha jön a LAN, akkor azt is megnézem határozatlan idővel, havi +1000 FT-ot megér. Azért gondolom így, mert nem vagyok biztos abban, hogy mi miatt vannakezek a válaszidő ugrálások. A zaj miatt lehetnek, vagy a szervereik miatt. Elvileg az előttem szóló adataiból szépen látszik, hogy stabil 1-2 ms a válaszidő LAN netnél, de az ördög sosem alszik.

    Ha pedig mégsem építik ki ősz végéig, akkor invitel. Velük nincs bajom, a le- és feltöltés stabil, a ping szintén, csak az ár méreg drága.

    Kis érdekesség: Láttad a digitalvácos szórólapot, ahol a LAN-t hirdetik?

    Választható csomagok:
    10Mbit/s / 5Mbit/s
    garantált: 8Mbit/s / 8Mbit/s

    20/10
    garantált: 16/16

    30/15
    garantált: 24/24

    40/20
    garantált 32/32

    60/30
    garantált: 48/48

    Mi tűnik fel? :P Tehát minden user reklamálhat, hogy nem kapja meg az ígért feltöltést? :]

    CyberGames >>> http://cybergames.hu/

Új hozzászólás Aktív témák