Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S W A T

    senior tag

    válasz Penge_4 #7393 üzenetére

    de amikor a felhasználók 90%-ának annyi az igénye, amit egy IE6 is kielégít, akkor miről beszélünk?

    Na igen ezért várják hogy megerősödik a chrome.... operába rengeteg a funkció amit 1 átlag user nem használ. (én sem) meg talán a FF azért is népszerűbb mert a pluginekkel 1 csomó minden összevadászható hozzá ami hasznos lehet. Operához úgy tudom ilyenek nem elérhetőek.

    FF -hez pl van olyan cucc amivel a youtube-ről lehet letölteni a klippek zenéjét mp3-ba. és ez csak 1 példa

    [ Szerkesztve ]

    A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #7393 üzenetére

    Közel sem használom ki az Opera minden lehetőségét, sőt, de azért nagyon sok apró-cseprő szolgáltatás van benne, amit egy IE6-szintű böngésző nem tud.
    A gyorsaság meg a másik...
    Azért a felhasználók többsége nyilván vágyik a gyorsaságra, ezért sem értem, hogy létezhetnek még a mai napig emberek, akik IE-t használnak... :D Még vállalatoknál sem érthető számomra a dolog, ahol ugye alapból csak IE van a gépen a MS-tal - miért is ne lehetne más böngésző? Mert eggyel több feladata lenne a rendszergazdának? Vagy mert akkor már felmerülne az esetleges vád, hogy valamelyik böngészőt preferálják? Egyszerűen tökmindegy-alapon, mert úgyis rohadt gyors a netkapcsolat? Ettől függetlenül szerintem az is számít, milyen gyorsan áll fel egy böngésző a nulláról. Lásd Chrome, brutális gyorsaság.

    Ez a Cloud-dolog szerintem kicsit túlzás, 10 éven belül is még bőven lehetnek gondok a netkapcsolattal, igencsak idegesítő lenne egy Cloud-alapú oprendszer, amikor épp borul az egész net, mint múltkor, amikor átvágtak egy kábelt egy építkezés során, de ennél jóval gyakrabban előforduló esetet is vehetünk, amikor áramszünet van, és nem működnek a modemek/routerek... (wireless-kapcsolatnál is ugyanígy gond lehet) Még persze hatszáz akadályt fel tudnék sorolni, ami a Cloud-rendszerek elterjedésének útjában áll, de most nincs kedvem. :D
    Egyébként irigylem az optimizmusodat, de előbb vedd figyelembe, hogy Magyarországon élünk, nem máshol... :D És ugye tudod, milyen ütemben haladnak itt a dolgok... :DDD A felhasználók 90%-ának (:Y ez amúgy is kicsit túlzás) akkor lesz itthon Cloud-alapú gépe, amikor elkészül a 4-es metró, vagy bevezetik az eurót. :))

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák