Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz cousin333 #5881 üzenetére

    Kösz a linket :R

    A hozzászólásaid között olvastam egy a gyorshívóval kapcsolatos megjegyzést:
    (nem vagyok oda regelve és emiatt nincs is szándékomban, így inkább ide írnék egy kis saját megjegyzést)

    - "De a többi része jó dolog. Például ha rákattintasz valamelyikre, akkor frissíti az előnézeti képet is, nem kell külön megtenni."

    - "Ezt az opciót én is hiányolom az Operából, pedig teljesen logikus. A többi annyira nem hiányzik, bár az IE is ilyesmit csinált a 8-as verzióba."

    Nos én nem hiányolom a gyorshívóképek frissítését, mivel szeretem az általam odaszerkesztett képet viszontlátni.
    Pl. a ph!-nál levettem a főoldal bal felső sarkában található "Prohardver" feliratot és azt tettem be hozzá. Az ideg ölne meg, ha rákattintva folyton frissítené.
    Nem érdekel az előnézeti kép, inkább az fontos számomra, hogy egyből felismerhető legyen melyik gomb mire mutat. Így is trükközni kell a képekkel, mert "Read Only" attribútummal kell ellátni, hogy meg is maradjon és ne váltsa később előnézeti képre.

    Mondjuk ez az én saját véleményem, természetesen lehetnek több tízezren akiknek ez nem felelne meg.

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák