Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz Orgi #28874 üzenetére

    A megszokás nagy úr, de van az a probléma, ami váltásra ösztönzi az embert. Az egyik asztali gépen már én is kukáztam, amikor kinyírta a komplett profilt.

    Krystal_s: kényelmetlen workaroundként böngéssz mindig privát módban.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • brd

    nagyúr

    válasz Orgi #28874 üzenetére

    Én sokáig szerettem az Operát (pláne a 12.17-ig és az új Operánál a topictárs jelszó mentő/visszaállító launcherével - thx. így utólag is még1x! ;) ), de a normális font simítás eltörlése (pontosabban nem az Opera törölte el, hanem a forrás motorból tűnt ugye el) számomra megemészthetetlen, így emiatt dobtam végül és lett Firefox (ill. ezenkívül volt még valami kevésbé fájó, ami most nem ugrik be, de azt is külön az advanced beállításokban lehetett még egy ideig visszaállítani, aztán onnan is eltűnt), szerencsére amikor váltottam, a Firefox is tudott már több szálat használni (bár ez még ugye ma sem az igazi - asszem' 4 fülenként van egy bináris és az tud x szálat használni, de nagy gondot nem okoz), mert anélkül szóba sem jöhetett volna.

    Én ilyen fura vagyok, hogy mobilos böngészőnél nekem az említett két dolog elengedhetetlen, vagy legalábbis az egyik, a szövegtördelés. A nem asztali nézettel csak 2 bajom van: sok oldalnál az asztali nézethez képest funkciószegényebb az adott oldal (erre épeszű magyarázat nem létezik a mai telefonokkal), ill. sok ilyen felület az alacsony design elvárások miatt csak a látássérültek számára megfelelő, nekem túl nagyok a betűk/egyéb elemek az ilyen oldalak többségén (ez amúgy sajnos már az asztali vonalat is megfertőzte, ott a letisztultság álcájával tolják, sok cég weboldalán van a főoldalon kb. 20 karakter, a többi egy vonalzóval rajzolható felület) és görgetni kell az érdemi infóért (bár az sokszor szintén felesleges művelet ezen oldalaknál, mert, a lényeget fórumokból előbb megtudja az ember). Ja' bocs' befejeztem, ez nem ide tartozik. :U

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák